GalantWeb

motor

Offline angell

Čau lidi.chci se zeptat co by mohlo zavinit vyší spotřebu a snížení výkonu? Začalo mi to dělat ze dne na den a sleduju to asi 2 týdny. předem díky za radu


Offline Drak

svičky, lamda a nebo špatný kontak v nějakem konektoru od nějakého čidla motoru. Je moc kombinací a moc možností.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline angell

Nevíš jaký jsou nejčastější příčiny?svíčky jsem kontroloval a zdají se být jestě dobrý ale plánuju výměnu a s tím i kabely tak potom uvidím.


Offline Drak

kromě svíček a kabelu je to pravě ta lamda sonda a jednotka běžící v nouzovém režimu, kdy to hůř jede a je větší spotřeba.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
špatná AFR = lambda,čidlo teploty vody něco z toho bych tomu taky připsal na účet.. může to být víc věcí..nouzovvej mod by měl jít zjistit na kodech ECU


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nouzový mod poznáš jen podle rozsvícené kontrolky CHECK ENGINE. Pokud ti jen ale ujelo nějaký čidlo (třeba stále hlásí studený motor) ECU nic nepozná, jen ti to bude žrát jako tank...


Offline angell

Tak jsem vyčistil svíčky a jede o dost líp ale nevím co by mohlo způsobyt tu spotřebu.jezdím pořád stejně a spotřeba se zvedla asi o jeden a pul litru ale uz to jde poznat.Dřív to žralo tak 7.5 na 100 a tet tak okolo 9