GalantWeb

Spotřeba

Host · 185 · 55967

Offline Sir Dag

mas fotky?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
No ještě jsem auto nefotil. Včera sprchlo, tak lesk je horší a vysral se mi na to pták  :angry:  :'( Tak fotit budu jindy...


Offline Sir Dag

Jinak jak nejlépe otestovat spotřebu...dělám to tímto způsobem už asi rok a prostě je to nejlepší..
Natankovat plnou, odmáčknout meřič km na tachometru a jet. Až se rozsvítí rezerva, opět zajet na pumpu a natankovat opět plnou. Jasně víte kolik litrů se natankovalo. Podíváme se na počítadlo kolik km jsme ujeli. Spočítáme si spotřebu a je to. Jinak opět vynulujeme a zas jedu do rozsvícení rezervy, opět natankuji plnou a opět se podívám na počítadlo co mi píše. Znova spočítám a tak pořád dokola...

Takže akce kadov. Spotřeba 11,28l /100km
Normal provoz 8,16l /100km. Takže prostě pod 9 to jde...a to jsem teď auto nešetřil..bral jsem za to :D Na spotřebu jsem moc nejel..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline ondraseek

tak chlapy  vcera cesta skutec-osvetim(polsko)-skutec a dnes jeste praha skutec najeto 931km
projeto 71l == 7,6l na 100km coz si myslim ze je parada a to sem to nesetril  :mellow:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

snazit se na spotrebu dostanu se pod 7 si myslim s prehledem  -_-
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos