GalantWeb

Japan Camp na Konopáči(okr. Chrudim) 25-26.7. 2014


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Já se tam chystám s Galim, již mým druhým a hlavně zde budeme dělat tradiční běženecký tábor atd.
Jo a dovezu si tam i Kuboťáka:-)))



Offline Howler



Offline Trewor

hezká fotka
Jako každýmu s SE nárazníkem ti tam chybí krytka na oko. To a to, že je nárazník ještě níž a víc vystrčenej proti tomu mýmu mě od něj odrazuje. Ale vzhledově je super
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Bohužel ,to auto co je tam již neexistuje:-( o To se postaral můj bratr když machroval před buchtou, nicméně fízli říkali že být to jakékoliv jiné auto, tak je řidič, spolujezdec i dítě(2roky) mrtvej. Fotku najdu



Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
A zde je joho nástupce, uslintanej dvoulitr ale v plynu, čeká na úpravy, které jej přivedou do podoby miláška a ještě něco navíc. Do Japan campu to musí být hotové.



Offline Trewor

Auta škoda, ale raději KO Galant než lidi.
On i ten dvoulitr má výhody. Je lehčí na předek a tak míň nedotáčivej. Tak snad bude mít víc štěstí než předchůdce.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Přátelé, Japan Camp se blíží. Vzhledem k tomu, že jsme na japanu dost profláklí, hodláme tam s pár jeseterama udělat běženeckej tábor. Chci vzít gambáče 10ku, 2x50l, chlaďák a centrálu máme, dále pak samozřejmě galiho, ale přemýšlím i o Kuboťákovi(malotraktor japonec:-)))) na kterej ten výčep naložíme a budeme popojíždět po areálu kde budou souťěže, aby jsme neměli žízeň.
Přijedou i naše drahé polovičky s drobotinou tak se toho taky nebojte. Co se nás jeseterů týká tak my najíždíme už ve čtvrtek, a budeme až do neděle, a odjezd v pondělí.

Tak prosím ještě jednou, kdo pojede???

Bylo by fajn vás poznat a zakalit s galanťákama.


Offline Trewor

Budu muset nejdřív spočítat korunky. Byl jsem na Masters of Rock a zanedlouho mě čeká klanovej sraz v Brně a oboje je set sakra průvan v peněžence.
Ale stavil bych se rád
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
A na co korunky??? Stačí dojet, a bavit se. Náš běženecký tábor přitahoval zdaleka nejvíc, než nějaký hnus z kelímku:-)


Offline Berzelius

Zdarc, taky uvažuju že se tam zajedu s kámošem mrknout, minule jsme tam byli tuším v sobotu a po galantech ani stopa.Jen můj..ale toho jsem nechal před areálem. -_-.bo bi dělal jen ostudu.Tak snad to bude letos lepší.


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
jj, s galantama je to vždy problém, 2010 sám, 2011 2 kusy. To byl také důvod proč jsem se registroval sem. A takový legnum tam by byla šlupka. Třeba eclipsáků tam bývá 20 a více


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
No zatim to vypadá, že letos tam budu taky  :mellow: A otázka, jak funguje běženeckej tábor? Slyšim to poprví  ^_^


Offline jamminn

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
to je taková miniakce na akci, dvě auta, plachta, výčep, pívo, gril a svérázná zábava až do rána:-)))



Offline Drak

já nejedu ;)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
to je taková miniakce na akci, dvě auta, plachta, výčep, pívo, gril a svérázná zábava až do rána:-)))

Kurňa to zní moc dobře  ^_^ Já snad dorazim, pokud se něco extra neposere, jako třeba, že by se mnou náhodou chtěla jet nakonec bába  ^_^ Kurňa Draku, zrovna tvýho legnuma bych si rád prohlídnul   :'(
« Poslední změna: 22.07.2014 - 17:03:05 od sweetytv »