GalantWeb

ulozenie tlmicov

Offline estimator

hosi sorry za novu temu ale vsetky co sa tykali tlmicov su strasne stare....
zaujima ma horne ulozenie prednych tlmicov.... je tam nieco co sa moze pri vymene tlmicu rozsypat?
(mam prasklu pruzinu vyteceny tlmic...tlmic aj pruzina sa bude menit len sa obavam ked sa to rozoberie ci sa mi tam nieco nerozsype a nezostanem bez auta kym sa to objedna....)
dik moc za info....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
nahoře je snad už jen ložisko, tak to sestavíš snad v poho.


Offline estimator

to lozisko sa uz niekomu niekedy rozsypalo? .... ci aj ked je vymlatene sa da ten tlmic vybrat a nasadit?


Offline Drak

i když je ložisko úplně vymlácené, tak se nerozpadne. I když ono to vlastně ani ložisko jako takové není. Je to jen samá guma :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline estimator

dik bal som sa ze pri vymene sa tam nieco prihodi a budem musiet objednat novu suciastku...
diky moc  :D


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jestli ti jde o uložení tlumičů tak mám "náhradních" dílů plný kufr. oběv se u mychaka a můžeš si vybrat  :mellow:


Offline Pepe

dik bal som sa ze pri vymene sa tam nieco prihodi a budem musiet objednat novu suciastku...
diky moc  :D
U dílu č.40418 může dojít k vyreznutí a gumové uložení -ložisko tumiče- zarezlé a zpuchřelé. Vim o čem píšu. :undecided: :o
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline estimator

Ak vydrzi mitsu pokope tak v Mychakove  budem :-) :D
len ja neviem mozno mam ten vrch tlmica dobry no vsak nejak to zistite  -_-


Offline Werewolf66

tak opet zreciklujeme stare tema.

Nevite kde koupit zadni ulozeni tlumicu?, jako celej ten plech do kteryho je chycenej tlumic a v kastli ho drzej dva srouby. Zapracovala koroze...a tlumic se ted nema o co oprit
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe