GalantWeb

Auto Kelly

Offline Jindřišák

Zdravím, mám pro vás  nabídku ND z Auto Kelly (www.autokelly.cz). Díly nabízím i s nějakou slevou (15-30%). Třeba sleva na díly podvozku je 20-30%. Je možné objednat i origo díly z mitsubishi podle kodu, ale sleva je většinou maximálně 10%. Na akční výrobky se sleva nevztahuje. Jedná se spíše o nějaké dražší věci, aby jste pak neprodělali na poštovném. Koho by zajímala cena nějakého ND, tak stačí opsat kod z kelly a poslat mi jej SZ. K balíčku je možné přibalit i okopírovanou fakturu, aby jste měli jistotu, že jsem díl v kelly opravdu koupil a vztahuje se na něj jejich záruka. Koho by zajímalo jak to funguje. Máme menší dopravní firmu (konkurence PPL) a tak máme i velkou spotřebu ND. Za dlouhodobý odběr ND ve velkém nám kelly nabídlo slevy. Navíc dostáváme za velký odběr i nějaké dárky (většinou dílenské nářadí) a v našem případě nám vždy uteče třeba dílenský zvedák v hodnotě 160 tis. o nějakých 20 tisíc.. :anz: Tak kdo by něco chtěl, stačí napsat :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Jindřišák

Jelikož se mi ted někdo ozval na slevu a v kelly se odednes rozběhla 4 měsíční akce, tak nabízím zase díly z kelly se slevou, starline cca 35% a ostatní díly 28-32%, odběr klasicky Olomouc, lehčí díly sem schopen dovést do Brna a jinak pošta.

PS: Kdyby byl zájem o nějakej dražší díl, třeba za 8000 a víc, např naká dvouhmotová spojková sada, tak vám zkusím splašit 40-45%.  -_-
« Poslední změna: 01.03.2012 - 20:38:10 od Jindřišák »
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
se nebojíš něco od starline někomu prodat?  :o já bych to nedal ani na kolo..


Offline Jindřišák

Píšu jak to je. Kelly starline preferuje, takže je za levno. Když někdo nemá prachy a auto má jen na dojetí, tak se to vyplatí. Do firemních aut třeba starline kupujeme furt a vím, že ta vydrž je nižší, ale furt se to vyplatí. Záleží taky o jakej jde díl, pumpa vydržela třeba jen 2 měsíce :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline m4rt4s

Přesně tak! :) Mám doma felicii jako bordelkáru, tak na co tam kupovat meyle, deplhi, moog...? :)

Gali, to už je pak jiná :)
2.0 Wagon Sportedition


Offline LivArt

Co ložisko pravýho předního kola, kolik by stálo?


Offline Jindřišák

Starline 1335,-   SKF 3990,-
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rafik

Zkoušel už někdo ložisko Starline na svém Galantu?? ta cena je nějak hrozně nízká.. je to i s nábojem? Taky se rozhlížím po pravém předním, potřebuji brzo měnit..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Werewolf66

ja menil za tohle http://www.automatejcek.cz/nahradni-dily/autodily/sada-lozisek-kol/A9B48E/

spokojenost, hlavne ze se nemuselo nic lisovat^^
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Jindřišák

Je to bez náboje, ale tak určitě zná každej nějakyho strejdu od vedle nebo nakyho mechoša co to za flašku nebo za cigára nalisuje :D. U těch ložisek starline je to loterie, asi jak kterej kus. Většinou to nekupuju, ale na dodávce jsem je hodil na zadek, dodávka má nosnost 1,5t a běžně v ní vozíme i 2t, jezdí to zatím 3 roky a kola zatím neupadly (nájezd cca 30tis/rok) :D
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Velkej propagátor Starline je Radous, ten dával na žraloka všechno Starline/ i ložiska/ , jenže se tu už od vánoc neobjevil.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Velkej propagátor Starline je Radous, ten dával na žraloka všechno Starline/ i ložiska/ , jenže se tu už od vánoc neobjevil.

Není čas. Zaměstnání, dvě děti a do toho ještě podnikání. Ložisko od Starline už má asi 40tis km a furt jako nový. Ale ramena nebrat.
Radouš


Offline Rafik

Není čas. Zaměstnání, dvě děti a do toho ještě podnikání. Ložisko od Starline už má asi 40tis km a furt jako nový. Ale ramena nebrat.

A to ložisko od Starline je i s nábojem??
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Je vždy i s nábojem. Bez náboje nekoupíš nikde a jestli někdo tvrdí opak, tak bych takové ložisko opravdu velice rád viděl. To ložisko je zároveň i nábojem kola. Ale podívej se jinde než v kelly. I když ti daj v kelly slevu tak koupíš jinde za míň a bez slevy
Radouš


Offline Rafik

Kouknu se, 5litrů za ložisko se mi dávat nechce..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Jindřišák

Tento týden vše od Feroda se 45% :-)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline LivArt


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)