GalantWeb

zadní Tlumiče kombi

Offline pol252

přesně tak...takže si seženu jen pružiny. Dík


Offline Pepe

Než jsi koupil nové tlumiče , byl jsi na testu tlumičů ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline pol252

ani jsem nemusel, oba mlátili a navíc L zadní byl jakoby nebyl :D auto se neskutečně houpalo..


Offline Pepe

Tipuji , že Monroe tam dlouho nevydrží .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline pol252

S tím jsem smířen, ale chtěl jsem to zkusit, v létě se bude dělat kastle, brzdy atd tak uvidím jak na tom budou, jinak ještě přemýšlím nad úpravou misek aby tam šly stávající pružiny, vemu si jeden (ten nejhorší) do práce a uvidím co s tím


Offline Werewolf66

Tipuji , že Monroe tam dlouho nevydrží .

mno Kayaba mi v zadu vydrzela 8 mesicu a vytekli oba. Nastesti mi to uznali na zaruku a vratili prachy. Ted tam jsou monroe a pohoda.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

No to bude tím že ty tlumiče nejsou dělané na kombika ne ?  :D


Offline Werewolf66

Podle katalogu jsou tlumice jedny ale sedan ma jinej rozmer pruzin nez kombi. A zajimave je ze v servisnim manualu pisou ze i do sedanu se montovali nivomaty.
« Poslední změna: 02.02.2016 - 12:26:35 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

no ale proto ty tlumiče nevydrží na kombíku protože jsou na sedana na kombi jedině nivomaty 


Offline Werewolf66

Nemusej bejt jenom nivomaty, je to psany v manualu. kombik ma akorat tuzssi pruziny, to je vsechno.

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Slick7

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
No, tak už řeším stejný problém, tahám za sebou prdel a tlumiče s nivomatem nejdou sehnat a teď babo raď co koupit, aby to vydrželo? Nejradši bych dal pružiny trochu HD a ještě to nakopl, protože jezdím na chatu a občas beru bříškem, takže každý cm dobrý.
 Díval jsem se tady co se dá koupit, ale který vybrat?
https://www.motointegrator.cz/hledej/systemy-odpruzeni-116/


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zkus ty monroe,co tam  dal  werevolf....citace:....mno Kayaba mi v zadu vydrzela 8 mesicu a vytekli oba. Nastesti mi to uznali na zaruku a vratili prachy. Ted tam jsou monroe a pohoda.
« Poslední změna: 18.07.2016 - 22:26:41 od Rob »


Offline Slick7

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Tak po asi skoro dvou měsících zkoušení a experimentování s různými tlumiči a pružinami, kdy už si můj mechoš myslel, že to zabalí a vykopne mě  s dílny, jsme našli řešení a můj kombík má zase prdel nahoře jak má :-D
 Já jsem ho snad nikdy neviděl tak jak je teď, vyskočil o dobrých 12 cm!
 Takže pro ty, kteří na tom jsou stejně a potřebují to opravit, tady jsou potřebné díly, cena za vše včetně práce mě stálo 7 500,-

 Tlumič: MO E1213
 Pružina: KYB RC5864
 Uložení tlumiče: KYB SM5091

 Pokud máte někdo na čase to opravit tak neváhejte, za rok už to může být zase jinak. Fakt se to blbě shání.