GalantWeb

Vrže mi řízení

Offline F3T4K06

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Zdar, chtel jsem se zeptat.mam galanta 2,5 6v 98r. a pri zataceni a pri prejezdu pres nerovnosti se oziva vrzani od predniho kola u ridice,po prozkoumani podvozku atd. mi prijde ze to jde z rizeni ale nejsem si jistej.newite nekdo co by to mohlo delat?? :roll:


Offline Pepe

Kulové čepy u kola - spodní 2 ramena+ kulový čep řízení .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

Když už vrže, tak pozor aby brzo nevyskočil čep z ramene. To je jeho oblíbený kousek
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline F3T4K06

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
no vrze ale jak rikam spis mi to prijde jako z prevodky rizeni i kdyz stojim na miste a tocim volantem,dela mi to cca 14 dni tak jsem si myslel puvodne ze to je horni uloze tlumice,nb pruzina ptze to dalo jen kdyz jsem jel pres diry ale ted to dela uz ikdyz zatacim


Offline Drak

většinou si všichni myslí, že to vrže od jinud a pak to dopadne následovně













Aftermarket v levo, oem v pravo


OEM v levo, aftermarket v pravo


Aftermarket nahoře, oem dole






« Poslední změna: 04.10.2016 - 11:13:28 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline F3T4K06

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
no to nevypada moc povzbudive :mad: odpoledne prijede zname a koukne na to.ja tak trochu jako tomu rozumim ale ne uplne vsemu sem spis lajk.no uvidime nevite kolik to tak muze stat cca?(naka stredni cesta)



Offline valis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Zdarec, tak vrzání už poslouchám taky ](-:známej se na to díval a říkal, že horší čepy a ramena jsou na pravé straně, ale mě vrže levá, tak to promazal, ale už to vrže zase a to jsem ujel jen 100 km, to vám to začalo taky hned ?...jo a nikde jsem se nedočetl, že by vám to vrzalo i když jen rukou chytnu za blatnik a auto zvednu nahoru a dolů ? nemám hledat problém jinde ?   


Offline BlackJack

Vrzání (skřípání či podobný zvuk) od spodního rovného ramene je opravdu silně hlasité. Samozřejmě, že začíná vrzat potichu a následně se vrzání zesiluje. Slaboučké vrzání nemusí být vyvoláno spodním ramenem.

S kamarádem jsme zkoušeli odhalit vadný čep tak, že on stláčel auto a já v kanále pod autem poslouchal. Následně jsem rucema šahal na jednotlivé části a bylo cítit, že vrzání se projevuje i ve vibraci ramene. Chytl jsem, on propružil a v ruce jsem cítil mikrovibrování.

Promazat nedoporučuji .. rovnou vyměnit.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63