GalantWeb

Galant 97-04 a jeho rozdíly

Offline morfes

.Už jsem to našel, je to DIAMANTE A NE GALANT.http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Diamante


V Evropě známé spíše jako Sigma :mellow:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline koty

tedy ty sport edition před facem měl úplně jiný nárazník než po ? to je tedy ten černý galoš na první straně ten před facem?A co vše se změnilo faceliftem  a ještě jestli přední světla po face jsou stejná jako před face ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

a ten facelift podle mě byl i v roce 00 já mám 2000 a mám to ještě před facem mám oranžoví blinkry co je na tom pravdy jestli mám před face nebo po face ?jo a zadní lampy taky starý s tím bílím pruhem.
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

pak jsem našel že po face už dávali znak diamantů vzadu do prostřed a nápis zmizel ten mitsubishi koukám na auto co je rok 1999 a je po face proč já nemám  :laugh: když mám 2000
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

jinak přesně rok výroby je a s prvním přihlášením 13.12.2000 a mám před face  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

to je divný, já mám přihlášení 20.12.2000 a mám po faceliftu.
No asi to byl doprodej zásob...
navíc datum přihlášení není datum výroby.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Jestli jste si stáhli WinCaps Mitsubishi , po zadání VIN do kolonky a upřesnění typu vám přesně vypíše datum výroby .  No problem . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomasssr

Facelift proběhl kolem roku 00, ale probíhal postupně +- nějakej ten měsíc, já měl rok 99 (12) a měl sem faceliftovaný akorát nárazníky, zadní lampy a bílí blikače, po faceliftu se myslím změnily aji budíky za pozitronový+ digi počítadlo km a volant
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline morfes

to pepe: kde se dá stáhnout? Nemůžu nějak najít...zajímalo by mě to!

Tak s tím volantem bych si nebyl jistý :)
mám po faceliftu (včetně poz. budíků) a volant mám ten hezčí z první fotky! :D
Asi to bude i tím, že tam je tempomat, kdežto na tý druhý fotce není!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tomasssr

to pepe: kde se dá stáhnout? Nemůžu nějak najít...zajímalo by mě to!

Tak s tím volantem bych si nebyl jistý :)
mám po faceliftu (včetně poz. budíků) a volant mám ten hezčí z první fotky! :D
Asi to bude i tím, že tam je tempomat, kdežto na tý druhý fotce není!

To spíš bude tím,že borcovi před tebou vyletěl z volantu aerbag a na vrakáči našel jen předface volant -_-
Zatím ale všechny pofaceliftovaný žraloky jsem viděl s tím druhým volanten (na fotce spodní- hezčím :laugh:), ae je to asi jak sem již psal, že ta modernizace probíhala postupně...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline koty

tak podle vin tedy bych měl mít rok 98 mám tam W a stáhl jsem ten wincaps faká ale hází to furt chybu ,ale jinak tedy jsem to zjišťoval podle toho jak tu je ta tabulka rozluštění vinka tak W je rok 1998  ^_^ dost to pomohlo docela zajímavý 2 roky to stálo to auto než to někdo koupil  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline koty

ještě se chci zeptat jak jsou tu ty fotky jak tedy v originále vypadá sport edition před facem ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

tomasssr:
moje auto bourané nebylo, takže tím to nebude ;)
koty:
Úplně na první stránce třetí fotka :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

dík a ten nárazník jak tam je to je jako celý díl nebo ten pod spojler by se dal i nalepit a měli i zadní nárazník jako po face nebo ten normální a koukám že prahy nemá
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

Prahy má jiné, jenom je to blbě z toho úhlu poznat! Prahy a zadní nárazník se s faceliftem neměnily. Pouze přední nárazník, který je jeden kus.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline tomasssr

ještě se chci zeptat jak jsou tu ty fotky jak tedy v originále vypadá sport edition před facem ?

Ta první fotka (černej) je origo sport edition 97-00, ten druhej (zelenej) je origo sport edition 00-03

Jak tak koukám na ten tvůj galant, tak ty máš poface spoiler přední sport edition, to máš nějakej mišmaš ne? Když máš auto 98 (99), zadní spojler máš jakej?
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Pepe

to pepe: kde se dá stáhnout? Nemůžu nějak najít...zajímalo by mě to!


 Buďto u Draka nebo    http://www.dsm-club.org/forum/ -_- a přestaň se pořád válet,  lenochu.        :laugh: :laugh: :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline koty

nebo dej do googlu wincaps download a už to najdeš  :D a ještě ta fotka co mám na profilu není moje auto to je VR4 ale já nemám sport edition mám jen winter edition  :D tu fotku jsem si tam dal pač je pěkná a sví auto nemám ještě nafocený ale už se k tomu dostanu pač už skončila blbá zima,jinak mám serii nárazníky obyč žádný sport .Já jen o tom ovažuju časem to předělat aby to vypadalo líp tak se ptám abych měl přehled ^_^
« Poslední změna: 22.03.2010 - 08:59:34 od koty »
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

Já bych to nepředělával. Abych pravdu řekl, tak se mi líbí mnohem víc přední nárazník obyč a před faceliftem. Přijde mi takovej nejčistější a nejvíc se k těm světlům hodí.

Facelift je obecně jen zoufalost ze strany automobilky jak prodloužit prodejnost auta. Původní design je vždy originál a je vytvářen jako celek, tím pádem je sladěn design všech dílů.