GalantWeb

Žraloci v HK

Offline Ghost Buster

Čaute, už podruhé jsem se v Hradci Králové zdravil se stříbrným žralokem s čirými blinkry. Naposledy včera 15.9. - jel s vozíkem. Někdo z Vás?  ^_^

Docela fajn překvápko, většina majitelů Galanta po republice se zdraví po vzoru motorkářů  :evil:
U žádnýho jinýho auta jsem se s tím zatím nesetkal :mellow: :-D


Offline ada4

No za mých mladých let (80.léta) se tak běžně zdravili protijedoucí řidiči, co měli obecně stejná auta, odlišné od typů Škoda či Lada :) S naší Dacií jsme se taky nablikali....:)
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline morfes

Já včera potkal mám takový dojem uživatele tomasssr...fialová perleť ažralok s tmavými zadními světly mi byl povědomý z fotek tady:) shodou okolností mám stejnou barvu. Pokud si to ten dotyčný uživatel přečte, tak pro něj mohlo být poznávací znamení mého auta kola na střeše a stejná barva auta...:D i když včera takovejch lidí jezdilo hafo

Běžně se můj otec zdravil s řidičema P607, když to byl vcelku nový a "exotický" vůz.
Před 3 lety si koupil Nissan Pathfinder a zase se s nima začal zdravit, jenže řidiči těhlech vozů jsou nějaký natvrdlý a nezdravěj se :o můj otec světlá vyjímka!

Btw není někdo odsud z Velkého Oseka u Kolína? V jednom baráku tam stojí žralok fialová perleť jako já a sport edition! Vždycky pokukuju, když jedu k přítelkyni:)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

je tu nova mapa. Každý, kdi bude chtít si na své místo může píchnout značku.

Mapa: http://www.galantweb.com/smforum/index.php?action=googlemap

a v profilu si záložce osobních údajů umístníte značku.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
je tu nova mapa. Každý, kdi bude chtít si na své místo může píchnout značku.

Mapa: http://www.galantweb.com/smforum/index.php?action=googlemap

a v profilu si záložce osobních údajů umístníte značku.



Můžu si "píchnout" i když už nemám mišku....? :-(
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

klidně si dej špendlík do mapy :-)  Snad jen nedávat přesně na dům, ale do okolí.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline tombik

Pánové, mám úchylný nápad. Co si zapnout google latitude? Když jedeme v autě?


Offline Misak

co to je?
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

no mužete si stáhnout i soubor KML soubor do google earth jako vrstvu :-) ikonka je dole v pravém rohu mapy.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

Tak už jsem si taky připíchnul špendlík  :mellow:

Dobrej nápad !! Aspoň je vidět, jak jsou všichni rozházený po republice  :big grin:


Offline tombik

Google Latitude je služba která je součástí google Maps. Pokud je máte nainstalované v telefonu založíte si google účet připojíte se ke službě tak ti lidé které máte v "přátelích" a mají zapnutou stejnou službu aktivovanou tak mohou na google Maps najít vaši momentální pozici a vy zase jejich.

Prostě pokud si to aktivujeme před srazem tak na mapě v telefonu nebo jinde neuvidíte jen sebe ale i ostatní. :D


Offline Lades

to je hustyyy... tak to me na nejakym srazu nastavis a zkusime to
Google Latitude je služba která je součástí google Maps. Pokud je máte nainstalované v telefonu založíte si google účet připojíte se ke službě tak ti lidé které máte v "přátelích" a mají zapnutou stejnou službu aktivovanou tak mohou na google Maps najít vaši momentální pozici a vy zase jejich.

Prostě pokud si to aktivujeme před srazem tak na mapě v telefonu nebo jinde neuvidíte jen sebe ale i ostatní. :D
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

JJ Lades, vidim to dost podobně..:-D :D
Jsem se s tim krámem ještě nezkamarádil. Zlatej starej SE.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

Muj boze panove.....no tak to me budete muset informovat az bude v okoli meho spendliku. Nevim jak se kam kdy dostanu a mohli byste se asi dost nacekat...

Jinak google to má velice polopaticky vsvětlené zde i s návodem jak získat, nainstalovat a nastavit....drzim palce :D http://www.google.com/mobile/products/latitude.html#p=default
« Poslední změna: 30.09.2009 - 13:21:15 od tombik »


Offline Misak

tak vzhledem k tomu, ze je potreba net v telefonu, tak se obavam, ze tohle se me netyka. Ale bylo by urcite zajimavy o vikendu videt jak se kolona galantu shromazdi na jednom fleku a pak spolu putujou po republice :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline tombik

To je nevyhoda no, ale dneska uz to neni zas takovej problem. Nevim jak ostatni operatori ale vodafone ode me chce circa áékc za 100MB fup.... :mellow:


Offline Pitris985

mam otázečku. jak tam připíchnu tu vlaječku? díky


Offline Drak

klikneš na odkaz pod mapou. tten tě nasměruje na tvuj provfil. Dole je okno s mapou, kde si najdeš svoje místo a kliknutím na něj se zapíšou souřadnice do profilu. Potom klikneš na "změnit profil" a je to všechno.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jorgin

jenom k začátku tohoto tématu žraloci v HK  :D.....pokud vím, tak stříbrní žraloci tu jezdí dva, jeden má nárazník ze sporteditionu bez mlhovek a dálek a nemá tažák....já mám taky stříbrného sedana s tažákem a dost často za ním tahám buď dvouosák nebo krátkou káru, takže s největší pravděpodobností jsem to asi byl já  -_-


Offline Ghost Buster

Tak to sme se s největší pravděpodobností potkali na silnici loni v létě.  -_-

Táhnul si krátkej, malej vozejk. Já se jinak v Hradci moc často nevyskytuju. Tak uvidíme na srazu.

Sem na ty vaše káry docela zvědavej, každej druhej tady na tom něco vymakává  -_-