GalantWeb

Nový chladič - následující problémy.

Offline Sheva

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
  • Mitsubishi Galant 1998
Zdravím,mám prosbu.Měnil někdo u Galanta 1998 chladič?Mám nový dnes jsem si ho vyměnil a teplota mi jde docela vysoko (zatím ne na max),ale jestli to není ovzdušněním - nevím jestli tento Galant má automatické ovzdušnění nebo ho budu muset ovzdušnit sám (popř.jak?).Do destilované vody jsem přidal chladící nemrznoucí kapalinu do chladičů.A k tomu se mi z výfuku víc kouří.Děkuji za rady.


Offline Pepe

Do nemrznoucí kapaliny se přidá destilovaná voda , obráceně je to na rezavění motoru . Při zahřívání motoru nutno otevřít topení naplno, aby se naplnil radiátor topení . Podívej se , jestli není odvzdušňovací šroub na gumové hadici za motorem - vstup do kabinového radiátoru . Když motor chladne , dolévej kapalinu do vyrovnávací nádržky , aby si ji motor nasál do chladiče a motoru . Dolévá se za tepla , protože když ji naplníš za studena , tlak teplé vody přebytek vytlačí z nádržky pryč , pod auto .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sheva

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
  • Mitsubishi Galant 1998
Děkuju.Podívám se na to.Když jsem nalil nemrznoucí směs do destilované vody (opačně jak by se mělo),můžu to nějak vypusit a nalít to znova?Nebo můžu udělat něco abych to kompenzoval a nerezavěl mi motor?


Offline Drak

ta voda se ti už promíchala jestli jsi nastartoval.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sheva

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
  • Mitsubishi Galant 1998

Offline Drak

už je to promíchané, tak se nic dělat nemusí, ani nic nezrezne.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Dělal jsem bu bu bu,  :evil: , protože nevím kolik vody a antifreezy  bylo smícháno . :angel: Celkové množství je asi 7 litrů směsi .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sheva

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
  • Mitsubishi Galant 1998
Dal jsem tam cca půl na půl.Což mi známý dnes řekl,že je ok.


Offline Pepe

Jo , dobrý , omlouvám se za to bu bu bu . Kolik vody se ztratilo nebo tratí ,zda to jde přes těsnění nebo jen chybí dolít .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sheva

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
  • Mitsubishi Galant 1998
V pohode.Pres noc se mi vytratila z nadrzky cca polovina.Tak jsem myslel,ze je to v kolobehu atd.Ale dnes jsem jel projet auto asi 10 km se zapnutym topenim a v cily jsem mel cca ctvrtinu nadrzky,tak jsem ji dolil.Jel jsem zpet 10 km a zase ctvrt nadrzky zustalo.Koukal jsem jestli to nekde netece,ale nic jsem nenasel.