GalantWeb

Imobilizér

Offline galkom2

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Jak poznám že mám v klíčku imobilizér? Galant rok 1998


Offline Drak

Od roku 1997 byl imo ve všech modelech pro evropský trh. Na samotném klíčku to nikaj nepoznáš. Všechny jsou stejné až na vyjímky , které mají přímo na klíčku i ovládání.

Otestovat jeho funkci lze bud tak, že máš k autu i třetí celokovový klíč sloužící jen manualnímu otevření a jako předloha pro případ výroby náhradního klíče. nebo si necháš v zamečnictví vybrousit obyčejný klíč. Ani jedním bys neměl auto nastartovat, protože neobsahují potřebný čip.

Další možností je rozebrat plasty za volantem a odpojit antenu imo která je okolo spínací skřínky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline galkom2

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Já mám dva klíče černé a jeden šedý celokovový nemám.


Offline Drak

tak zkus ten šedý, ty černé jsou standartní pro normální použití
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline galkom2

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Tak jsem zkoušel šedý klíč.Nastartovat sním jde,akorát nejde otevřít zadní dveře a přihrádka u spolujezdce.


Offline Drak

Aha, tak potom jak jsem psal víš. bud nechat udělat obyčejný a nebo odpojit antenu imobilizéru.

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline galkom2

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
A nedá se to poznat podle pojistky teda jestli ji imobilizér má.


Offline Drak

měla by to být pojistka ve spodní řadě první z leva.

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline galkom2

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11