GalantWeb

infofmacia

Offline jozef62

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
všetkým pekné sviatky.Prosim o info či si môžem skontrolovat a ako funkčnost spojky a spojkového valca lebo mam pred sebov dlhu cestu do zahraničia a nič moc tam prist k problémom(už len odtah je likvidačný)ktoré som mohol kontrolou eliminovat.Mám Galant2.5 24V 120kw r.v.97.Som tu medzi Vami nováčik.Za info dakujem


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To zjistíš jedině jízdou
Radouš


Offline jozef62

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
dik no myslel som čo by ma mohlo buchnut po čele=pozor už je čas a neprekvapilo ma to niekde pri Grazy.Už mám skusenost že som mienil no boh my to zmenil a teraz som vzplašený z každého zvuku


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Psal to tady kdysi snad Dragon ...dej na místě ručku a za 3. a pouštěj spojku, když ti chcípne motor, je to OK, když ne, tak ti prokluzuje spojka!


Offline jozef62

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
dakujem zajtra hned nabehnem no ak to vykonám mam to chapat aj ako spojkový valček v pohode?Alebo ide len o spojku ako taku=lamela,ložisko


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
I s takovou spojkou se dá bez problémů jezdit. Já vím že mám spojku v háji už podle pedálu a jezdím klidně i dálky. Až začne opravdu klouzat tak teprve vyměním.  Spojkovej válec stejně nepoznáš. Jednou se prostě propadne a je to v prdelce. Pravděpodobnost že se to stane je skoro nulová. To se ti spíš ucpe palivovej filtr. Raději zkontroluj přední ramena aby ti po cestě neupadlo kolo protože to je tady běžná záležitost
Radouš


Offline Pepe

V tomto případě se jedná o lamelu a ložisko . Spojkové válce-hlavní i pomocný  moc problémů nedělají, maximálně upravit krok spojky . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když se ti pedál propadne, natáhneš ho rukou-nohou zpátky, já jsem potom jezdil ještě pul roku, stalo se mi to ve 25 min.  zácpě,nebejt jí, možná by se mi to ještě nestalo.


Offline jozef62

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
moc dakujem za Vaše rady.Je ozaj fajn že su ludia ochotný poradit bez dôležitosti ega svojej dôležitosti.Som rad že som sem zapadol.Určite Vaše rady využijem za čo už dnes velké dakujem


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tady ti každej pomůže rád s jakýmkoli problémem a nemusí se to mít s autem nic společného :D
Radouš


Offline jozef62

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Všetkým "mišiakom" v dobrom zdraví,bez porúch a problémov,pracovne a osobne úspešný rok 2011


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Všetkým "mišiakom" v dobrom zdraví,bez porúch a problémov,pracovne a osobne úspešný rok 2011


Tady ti každej pomůže rád s jakýmkoli problémem a nemusí se to mít s autem nic společného :D


Dyk vod toho ta tad sned je ne....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline jozef62

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
ak som dobre pochopil tak:som slovák 48r ktormu sa pači vozit v galantíkovy no nechytám sa v riešení problémov spojených s prevádzkov mojho galantíka a tak som bol rád že som "vydatloval"(písanie jedným prstom)túto adresu a nádejat sa že sa podučím od múdrejších a skúsenejších bez nároku na odplatu čo je v dnešnej džungli vzácne. No to som teraz riadne ošúchal klávastnicu????heroicky výkon.Dik za pochopenie


Offline Pepe

Každý nový majiteľ GALATa je tu na webe vítaný a ako tak pozerám, budeš musieť pridať v písaní na Pc , že starký- mladý .
 :mellow:
Jinak je nám jedno kdo se zeptá a potřebuje pomoc , pomáháme sami sobě tím, že pomůžem ostatním . Kurňa , to zní jako bych kupoval a prodával odpustky . :angel: :angel: :angel: :-D :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Každý nový majiteľ GALATa je tu na webe vítaný a ako tak pozerám, budeš musieť pridať v písaní na Pc , že starký- mladý .
 :mellow:
Jinak je nám jedno kdo se zeptá a potřebuje pomoc , pomáháme sami sobě tím, že pomůžem ostatním . Kurňa , to zní jako bych kupoval a prodával odpustky . :angel: :angel: :angel: :-D :mellow:


s mi to vzal z huby.... ani ta svatozář Ti nepomuže...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Pepe, ty jsi měl být knězem!! ^_^


jen to ne...., proboha.... :-D :evil: :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Pepe, ty jsi měl být knězem!! ^_^
Kozel zahradníkem  :-D :-D
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kozel zahradníkem  :-D :-D


To by umřel hlady... :anz: :anz: :lipsread: :angel: :angel:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Jo,jo,jo,  ^_^ prďolové , od 9°° makám na micině aby zítra jezdila  , už bolí ruce a zítra dopoledne nanovo . Musím , ať fachčí  kola .Pak ještě airbagy, čelní sklo a na jaře barva ...... :'(   to mám jako pokání za tu ránu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001