GalantWeb

Galant Nechladí

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
tak sem na to přišel,zas se mi to začlo přehřívat a je to termostat. neotvírá. Vyměním.. a je po problému.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
to pak budeš čumět jak to topí :D
Radouš


Offline BlackJack

Když už sme u toho výkonu topení v kabině, tak třeba Felicia 1.3MPi je přímo thermodělo a topí jak blázen oproti ostatním autům.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
topí to dobře i tak,,když se to přehřívá... :-))) akorát,začne chladit :-)  on se neotevře..


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Pepe

termostat vyměněn..chladíííí  :mellow:
Majitel je šikulka  . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Majitel je šikulka  . -_-

Jen mimo mísu......
hele napadla mě taková blbost já sem na začatku co sem měl mišku čistil nějakým sajrajtem do chladiče ... vodní kámen a jiné srágorky ... a pak sem taky řešil termostat...nemohlo to bejt tou chemickou mrchou...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Pepe

Jen mimo mísu......
hele napadla mě taková blbost já sem na začatku co sem měl mišku čistil nějakým sajrajtem do chladiče ... vodní kámen a jiné srágorky ... a pak sem taky řešil termostat...nemohlo to bejt tou chemickou mrchou...?
Proč prosím Tě , jsi tam dával sajrajt na vodní kámen ??? Stam lil vodu z Krkonoš ???Já myslel že do topení, když dáš antifrízu, tak se o kamenolom nestaráš  :o :o :o Snad Lenka nedává do praní podobný sajrajt z reklam ???? :P :P :roll:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Proč prosím Tě , jsi tam dával sajrajt na vodní kámen ??? Stam lil vodu z Krkonoš ???Já myslel že do topení, když dáš antifrízu, tak se o kamenolom nestaráš  :o :o :o Snad Lenka nedává do praní podobný sajrajt z reklam ???? :P :P :roll:

To já nevím co tam leje nebo sype... jen mě to tak napadlo když sem byl posedlej udržbou...znáš to...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mimochodem prostor kde teče v motoru chladící kapalina mám nádherně čistý..  :mellow:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To maj všichni pokud tam neproplejvá olej
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
všichni ne,viděl sem mladší dvoulitry a byla to rezavá hrůza..tohle je fakt čistý .. včera a dnes sem ujel 100+100km a chladí a topí jak má,tak snad bude zas klid