GalantWeb

Čelní náraz do sloupu + oprava po něhodě

Offline BlackJack

Rychlost při nárazu 30-40 km/h, odhaduji 35km/h.

Vrátil jsem se z garáže - nové přední čelo po vyřezání sedlo mezi nosníky bez použití násilí. Metrem jsem změřil, že rozteč šroubů na nosnících je stejná jako rozteč na novém čele, takže k pohnutí karoserie nejspíš nedošlo. Spodní lyžinu jsem šroubovákem odehnul o cca 3 mm a zapustil šroub. To je prozatím dobré znemení ...

Cvičně jsem osadil dostupné díly na čelo a snad to bude dobrý.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Werewolf66

mno, to bude dobry :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
mno, to bude dobry :)

vzals mi to z huby... přesně když to nešlo k sobě tak bude kára v cajku....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Werewolf66

Kenry : sorry, priste pockam  :mellow: ^_^

BlackJack: hele, takova otazka. kdyby si sehnal nekde druhou kapotu, mohl by si z ty bourany postradat tu tepelnou izolaci? Me ji sezrala kuna....a jako omluvu mi tan nechala kus kosti :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kenry : sorry, priste pockam  :mellow: ^_^

BlackJack: hele, takova otazka. kdyby si sehnal nekde druhou kapotu, mohl by si z ty bourany postradat tu tepelnou izolaci? Me ji sezrala kuna....a jako omluvu mi tan nechala kus kosti :)

   KUNA  ](-: ](-: ](-:
 :anz: :anz: :anz: :angel: :angel: :angel:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Werewolf66

   KUNA  ](-: ](-: ](-:
 :anz: :anz: :anz: :angel: :angel: :angel:

jj mam to vykuneny :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no já spíš říkám že to mám ,,vykunděný" ..... :D :D :D .....ale to je asi věc ,,nářečí".....

ne nic hoši prdel...nééééé??? :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


michal95

  • Host
Black jack : už máš masku a přední nárazník ? na sbazar.cz  je narazník a maska za přijatelnou cenu  -_-


Offline BlackJack

Black jack : už máš masku a přední nárazník ? na sbazar.cz  je narazník a maska za přijatelnou cenu  -_-
Masku uvedenou na sbazaru už mám doma. Bohužel nejsem potěšen - na fotce to není vidět, ale maska má zeleně zoxidovaný chromovaný povrch. Ptal jsem se prodejce na stav před koupí a odpovědí mi bylo zasláno, že "je v pořádku". Takže celkem šmelina, moc mi to nepřidalo na náladě.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


michal95

  • Host
Co na to říct ...lidi jsou svině  :( ...  ještě ti chybí nějaký díl ?



Offline BlackJack

Chybí mi všechno ! Na bazošu, sbazaru, hyperinzerci, mitsuklubu i zde není díl pro můj vůz.
Volal jsem i na vrakoviště v Holubicích - nemají ani jednoho žraloka. Vrakoviště Mitsubishi díly mají, ale .. kapotu pouze shnilou, světlo s blinkrem za 1.300Kč atp. navíc je to daleko a díly fyzicky nevidím. Ještě když se dozvíte, že všechno i v barvě mají, ale je to v Rakousku "a když voni neví, jestli se jim to vyplatí sem tahat a když jo, tak za kólik" .. nic než kecy.

Kdybych měl koupit úplně nové díly tak:
- světlo DEPO -E.O. bez motorku stojí 1.100Kč
- nový čirý blinkr 147Kč
- hlavní výztuha 554Kč
- nárazník se dá koupit za 1.066Kč (viz foto)
- kapota 1.400Kč - 2.060Kč
+ něco málo za lak (za materiál)

Tak a teď babo raď .. věřím tomu, že kapota bude papírová, DEPO světlo bude lehoučký laciňák, nárazník moc pasovat nebude, barva nemusí sedět ... ale nikdo mě nebude šulit a díly v pohodě koupím a když se naseru, tak je můžu vrátit a bude mi vystaven dobropis.

Druhá varianta je nárazník posvařovat, to bych měl zvládnout, když si dám záležet, tak by to nemuselo být tolik na očích. Kapotu vyklepu a budu s ní jezdit tak dlouho, dokud neseženu druhou, v adekvátním stavu.

Aj suz toho docela nakrknutý ...  ](-:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

DEPO světla jsem namontoval na svůj vůz a zatím no problem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

DEPO světla jsem namontoval na svůj vůz a zatím no problem .
Jaké jsou? Potřebuji nasát více informací ... materiály, odrazová plocha, pevnost patice, přesnost usazení, neklepe se světlo ... ?
Děkuji pepe za info .. světlo potřebuji na dojetí "do svařovny"
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Nalž na vozík a zavez to do svařovny . Nebo svařeče domů do garáže , jak jsem to dělal já .
Půjčil jsem si svařečku a zavařil sám .
Světla jsou normální - skoro originál - nesedí mi všechny díry na mřížku ale vše se dá upravit . Svítivost odrazových ploch je normál a za ty prachy - jako náhrada O.K.
Až někdy narazíš na originály  z vraku , tak zrcadfla už taky nemusí být 100%.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

No auto jezdí ... jedno světlo mám, mřížku mám, kapota se srovná, nárazník se dá nasadit, značka je srovnaná.
K "nejvýhodnějšímu CO2" to mám 11km a to se dá "nouzově" odjet. I když s oběma světly by to byla lepší hitparáda. Sem ale domluvený s kamošem, který pojede předemnou a bude mi dělat doprovod.

S tím světlem si mě nalákal .. asi ho zakoupím. Kupoval jsi manual nebo elektricky ovládanou verzi světla ?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


michal95

  • Host
Black jack : soused má díly s galanta roku 97. Světlo má určitě, kapotu nevím, nárazník možná. každopádně věci co potřebuješ a co bude mít nafotím a dám je sem.


Offline BlackJack

Black jack : soused má díly s galanta roku 97. Světlo má určitě, kapotu nevím, nárazník možná. každopádně věci co potřebuješ a co bude mít nafotím a dám je sem.
Byl bys hodný .. už bych rád "vyjel"  -_-
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Drak

no s tím depem to není tak slavný, kopie paraboly se jim moc nepovedla svítí to tak všelijak, jen ne jak má. Rozdíl mezi bez ovládání a s ovládáním je celkem zásadní. Na světlo bez ovládání abys dal servomotorek, tak musíš odvrtat spodní ovládací šroub a v plastu vyrobit bajonetový zámek. Protože u první technický budou chtít těma světly zahýbat
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BlackJack

no s tím depem to není tak slavný, kopie paraboly se jim moc nepovedla svítí to tak všelijak, jen ne jak má. Rozdíl mezi bez ovládání a s ovládáním je celkem zásadní. Na světlo bez ovládání abys dal servomotorek, tak musíš odvrtat spodní ovládací šroub a v plastu vyrobit bajonetový zámek. Protože u první technický budou chtít těma světly zahýbat
Zakoupil bych rovnou elektricky ovládanou verzi. Motorek mi zůstal ze starého světla.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63