GalantWeb

prokluz spojky

Offline radekcr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Zdar všem.
Prosím, poraďte mi. Stává se mi, že mi proklouzne spojka, ale až na 4 nebo 5 rychlostní stupeň. 1,2,3, jde v pohodě a tam bych to očekával více, ale na 5 při 120km/hod začne prokluzovat. Respektive to připomíná automat - jakoby se utrhne, zvednou se otáčky, pak otáčky stagnují a auto teprve zrychluje. Nejhorší je to v situaci při předjíždění, kdy sešlápnu pedál (ono stačí trochu) a když se mineme tak to proklouzne a není to taková jistota.
Mám Galant 2.0 GTi 16V
Díky.


Offline Pepe

 :angry: Nechci tě strašit , bu,bu,bu, ale tu spojku bych vyměnil  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:angry: Nechci tě strašit , bu,bu,bu, ale tu spojku bych vyměnil  :undecided:


Hele nech si ty bubáky Ty bubáku.... ale bohužek máš pravdu... to je začátek konce spojky a mužeš štelovat jak chceš....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
mě to dělalo přesně to samý a lamela už byla až na nýty.... radši to rychle vyměň nebo zrasíš setrvačník a přítlačák


Offline radekcr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Chlapáci díky.
Tak nějak jsem to tušil, ale nechtěl tomu věřit. :'(
Kolipak taková spojčička asi koštuje?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Chlapáci díky.
Tak nějak jsem to tušil, ale nechtěl tomu věřit. :'(
Kolipak taková spojčička asi koštuje?


na tu mou mršku stala celej set okolo sedmičky...+ pochopitelně práce...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
na mýho stála tuším cca 4500. byl to celý set tedy lamela + přítlačák + ložisko


Offline radekcr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
 :'( chjo. Veselejší zpráva by nebyla?


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
:'( chjo. Veselejší zpráva by nebyla?


Zkus vrakoviště ... je to za par korun sám si ji vyndáš a sám dáš do svýho auta... ale je to 100% bez záruky a za par měsícu to mužeš dělat znova a pak to kakání s tím dej mi pokoj....volba je na Tobě....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
kdyz mas tak napnutej rozpocet tak vymen jenom lamelu za 1500. v mitsubishiroudnice.cz mi dokonce nabizeli, ze jde nove oblozit. me to ceka taky, zabira uplne nahore, ale pujdu radsi do sady, mam uz na nem 212k km.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline radekcr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Tak jsem se nechal přesvědčit a asi půjdu do celého setu. Nemáte nějaký dobrý typ na rozumnou nabídku. Nemám s tím jaksi zkušenosti. Jsem totiž jen tuctový uživatel  :o a to autí tak dobře jezdí a sedne mi k pleti  ^_^


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
kdyby sis pořádně vyplnil profl věděl bych alespoň odkud jsi a lépe tě nasměroval.

šmarjá lidi to je fakt takový problém?  :o

jinak osobně mám asi nejradši MJauto, většinou mají nejnižší ceny a můžeš si celkem slušně vybrat



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
kdyby sis pořádně vyplnil profl věděl bych alespoň odkud jsi a lépe tě nasměroval.

šmarjá lidi to je fakt takový problém?  :o

jinak osobně mám asi nejradši MJauto, většinou mají nejnižší ceny a můžeš si celkem slušně vybrat





Vijímečně s Tebou Behy souhlasim  MJ AUTO....měl sem od nich už pár věcí a spokojenost........(já su Pepa z Prahe vééš to....)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

kdyz mas tak napnutej rozpocet tak vymen jenom lamelu za 1500. v mitsubishiroudnice.cz mi dokonce nabizeli, ze jde nove oblozit. me to ceka taky, zabira uplne nahore, ale pujdu radsi do sady, mam uz na nem 212k km.
Čus xor-e, na Libeňském ostrově ti udělaj spojkovou lamelu i obložení zadních čelistí. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline radekcr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Omlouvám se. Registroval jsem se narychlo a potom jsem to zapomněl doplnit.
Dík za typ.


Offline UHNAK_GTi

No to je pekne ale na druhykrat si to uz mohol doplnit nech vieme co mas za auto..... mne povymene komplet setu vydrzala cca 90 az 100 tisic km ale mal som 4x4 takze to obcas zasmrdelo pri neakej divocine :angry: pri FWD by mohla vydrzat aj dlhsie nie???? kolko to drzi vam?????
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No to je pekne ale na druhykrat si to uz mohol doplnit nech vieme co mas za auto..... mne povymene komplet setu vydrzala cca 90 az 100 tisic km ale mal som 4x4 takze to obcas zasmrdelo pri neakej divocine :angry: pri FWD by mohla vydrzat aj dlhsie nie???? kolko to drzi vam?????


No nevim ale zatím drží ... i když tuhle pořádně smrděli  gumky...a možná i trochu lamela...( zbytek zimních)  ale neroztrhal sem je...zatím mám na ni nalítáno 50ooo ale po městě tak počítám tak 70ooo a pujde do kopru ale to je spotřební materiál..... s tím se počítá....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline UHNAK_GTi

Faktom je ze ja som prevazne jazdil trasy Brno - Levice napr....takze v meste minimum.... no aj tak sa mi zda 70 tis malo...
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline radekcr

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
Tak jde v pondělí do špitálu na transplantaci nové spoječky. Už se těším.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Faktom je ze ja som prevazne jazdil trasy Brno - Levice napr....takze v meste minimum.... no aj tak sa mi zda 70 tis malo...



Třeba je to málo třeba není nějak to neřeším ale až to prostě nepujde tak ji prostě vyměním ...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)