GalantWeb

Klubová trička

Anketa

Jaký naávrh na klubové triko?

Návrh od in4mator
2 (25%)
Návrh od Werewolf66
6 (75%)

Celkem hlasovalo: 8

Hlasování ukončeno: 23.12.2015 - 06:31:39

Offline Drak

"M" červený pokud je
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

"L" černé s motivem jako Drak. Písmo je Bitsumishi . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Misak

Navrh Werewolf, velikost L. A koukam, ze v predchozich navrzich byl i 4G63, tak ja chci 6A13.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)



Offline Pepe

Slibovaný obrázek :
« Poslední změna: 16.12.2015 - 17:23:15 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
klidně by stačil i nějaký znak a přiměřený nápis


Offline Sir Dag

Obrázek od werewolfa je sice hezký, ale pro síťotisk se více hodí obrázek od in4mator. (ten nemá tolik detajlů, ty rády splývaj)
Takže za mě: in4mator návrh. (též dávám hlas do ankety)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Berzelius

Kdyby se našel nějakej hračička "retušér" mohly by být aj sedan


Offline Werewolf66

Obrázek od werewolfa je sice hezký, ale pro síťotisk se více hodí obrázek od in4mator. (ten nemá tolik detajlů, ty rády splývaj)
Takže za mě: in4mator návrh. (též dávám hlas do ankety)

ja mam tiskarnu na primej potisk textilu (neni to nazehlovaci folie) , ta tohle zvlada naprosto v pohode. Ja nejakej vytlacim a hodim ukazku jak to vypada. Ja akorat ted potrebuju tablet abych ten obrazek trosku poopravil jak sem to prohnal vektorizatorem abych dostal vetsi rozliseni (ted to ma 400dpi). zejtra hodim ukazku

Drak+pepe: zejtra prijdou tricka.
« Poslední změna: 16.12.2015 - 20:48:54 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Co třeba rovnici na rukáv
a to
 6A13=2,5V6



NÉ 6+13=19!
ale to jen blbnu :-D


Offline ondraseek

Kdyby se našel nějakej hračička "retušér" mohly by být aj sedan
todle by byl super obrazek pod to bych hodil treba 2.0 16v bo 2,5 nebo 2,4 a treba na rukav galantweb tot vse bo treba jeste prezdivku co mame tady
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

Werewolf66:udelas i sedana co ten obrazek od Berzeliuse?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline in4mator

Werewolfe, platí ten druhý obrázek z původního vlákna o tričkách, ten první je totiž rozpláclý a nápis galantweb.com je moc blízko k obrázku. Jako oba návrhy mají něco do sebe, myslím, že se nemusí vůbec hlasovat, stejně každý chce něco jiného, takže z toho nevznikne jednotné oficiální klubové tričko :) Já ten můj návrh (no dobře, i Jeníčkův :) budu realizovat, ty ten svůj předpokládám taky, takže není co řešit. Jenom bych potřeboval vědět velikosti triček, já si beru M, měla by to být zn. triček SOL'S, u kterých mám ověřené, že M je opravdu M :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Werewolf66

in4mator: ja jsem jenom chtel aby bylo jedno tricko, ktere se bude povazovat za tricko tohodle webu, proto to hlasovani. Ale hold se asi nedohodnem, takze tech tricek bude proste vic mno :)

jinak dobra informace k materialum, ja tisknu na tricka od Adleru
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline in4mator

OK, tak můžeš to svoje považovat za oficiální (vypadá to, že dostane víc hlasů), to moje bude jakože fake, mně to nevadí :)
Jinak až to natiskneš, tak nahraj reál foto, možná si taky jedno vezmu, triček není nikdy dost :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Werewolf66

tak prvni test s textilem :) budu muset pridat na bile. Jinak je to normalne bez toho cernyho ramecku,ale hold sem si do posunu postavil mobil, a rozhodilo se mi to, tak sem to vyzehlil cernou :)

« Poslední změna: 17.12.2015 - 00:57:59 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

O.K. - ale přizpůsobil bych červený rámeček a nápis pod ním , rozměru auta. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

Pepe: jo napis zmensim, bude to vypadat lip
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


guest2672

  • Host
nevím no zatím to vypadá jak pro desetiletého kluka