GalantWeb

utrhla stresni lista

Offline jarda-wien

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Galanta (rv.'99) mam sice chvili, ale uz jsem zazil jednu neprijemnost: na dalnici mi ulitla stresni lista u spolujezdce (ta, co se tahne od celniho skla az po viko kufru u sedana). Koukal jsem na tu druhou a ta tam taky nedzi zrovna na fest a mam strach, ze prijde rada i na ni...
Dneska jsem byl na vrakarne a koupil nahradni, ale mam pocit, ze me teda pekne natahli (chteli za ni i s plastovejma cvockama, na kterejch drzi, LITR!!! Meli tam dva bourany kousky. Na jednom drzely obe dole u celniho skla pomerne dobre, na tom druhym to bylo podobny, jako na tom mym (takovej vakl...)

Mate s timhle nejaky zkusenosti? Litaj ty listy casto? Jak moc to drzi na tom vasem?

Galantum zdar!


Offline Drak

lišty drží hodně pevně. Tento problém nejspiš nastane při výměně čelního skla, kdy mechanik oláme plastové příchytky nesprávnou demontáží.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pitris985

mě už uletěli obě a nemužu je sehnat. :D


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak to dokytuj, přebruš a nalakuj :D
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Dokytovat 8-9mm díru na hloubku v šírce 1.5cm? Člověče, přestaň tady kvákat plky... Pokud by se měla ta lišta zahladit, tak zavařit, zacínovat a pak nalakovat...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Dokytovat 8-9mm díru na hloubku v šírce 1.5cm? Člověče, přestaň tady kvákat plky... Pokud by se měla ta lišta zahladit, tak zavařit, zacínovat a pak nalakovat...

Já si dělal kozy :laugh: :laugh: :laugh: To ho snad napadne že je to kravina ne? :D
Radouš


Offline Ghost Buster

No na mým autě je lišta na straně řidiče taky celkem mizerná, chtělo by to vyměnit. Ale teda litr za takovou kravinu to je drsný !! :(

Občas mi přijde že na vrakáčích mají ty ceny hodně zaokrouhlený  -_- Všechno zaokrouhlujou alespoň na pětistovky  :angry:

Co jsem se ptal naposledy v Nový Vsi II:

Okýnko (trojúhelník)  500,-
Dveřní těsnění          500,-
Nárazník                1500,-

To sou potom počty  :D


Offline Pitris985

mno jo ale tam je taky problém ten, že ty lity drží přední okno aby nevybrovalo a zbytečně se nehýbalo.


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
mno jo ale tam je taky problém ten, že ty lity drží přední okno aby nevybrovalo a zbytečně se nehýbalo.
Co to ? držia predné okno? Nehnevaj sa , ale na to je tam lepidlo. Keby ho držali tie lišty tak sa vozime v autach z brejlama.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

mno jo ale tam je taky problém ten, že ty lity drží přední okno aby nevybrovalo a zbytečně se nehýbalo.
To není pravda, čelní okno jako takové drží lepidlo a bauset, dodávenej k oknu jako originální montážní příslušenství, ty lišty na střeše jsou hlavně pro příčníky. Nemluvě o tom, že lišty jsou v místě, kde se sváří střecha s bokem auta a je jednodušší tam vložit lištu, než to komplikovaně začišťovat a pak následně lakovat.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pitris985

to s těma lištama mi řekli v servisu, když sem se ptal jestli by mi mohli přelepit okno. řekli že mohli ale že potřebuju ty lišty, aby ho drželi pevně na místě, ale že oni je neseženou, protože to není příslušenství k oknu.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
s tím dokytováním to zase nebyl až tak špatnej nápad.....

ba ne je to kravina.... -_- -_- -_- -_-

taky sem to řešil,pod lištu mi servisák nacpal nějaký černý lepidlo nebo co to bylo, když to stuhlo tak to oříznul a lišta držela jak pitomá....ani se to nehlo a ten černej zmetek tekutej plast má vlastnosti gumy když to ztvrdlo ...mužu se zeptat (servisáka) co to bylo když to někoho bude zajímat...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

jj zeptej se prosím, to mě docela zajímá, brzy budu ten problém s lištou řešit a každopádně takovejhle chemickej utrejch se hodí i na jiný věci  -_-


Offline Drak

nejspiš to budel samotné lepidlo na skla. To drží skoro vše a na všem
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nejspiš to budel samotné lepidlo na skla. To drží skoro vše a na všem


Tady ani nemusim bejt..... -_- je to vono...ale se značkou 3M asi bude nějaké lepčeší....
demontáž je velice odborná vemeš nařízneš a urveš....lepení je super a hlavně to drží...jak už řekl DRAK.... :P
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)