GalantWeb

digitalní klimatizace

Offline Sir Dag

Kazdy mesic jine afto..si spocitej moje, pak jen ty co ke me jezdi. Prask a mas cislo jak :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Servis aut není totéž jako výměna filtrů na stejném autě 6x do roka .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

vsak ja jsem nerekl, ze to měním na stejném voze..jen jsem řekl, že mě to nebaví když to děláš každej měsíc...ale jednou za rok je to sranda...rozebereš, vyčistíš, vydýmovničíš..vydizifink uješ aktivní pěnou a pak složit..sranda na 4 hodiny....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

Nechci se dohadovat s tou klimou ale myslím že po zapnutí výhřevu okna se pravě klima pustí (klima vzduch je suchej a nepotí se ti okno) Ale já mám jiný problém klima nefunguje s tím sem se smířil. Na čelním okně u výdechu na okno se děla takovej mastnej film. Myslel jsem že to je z elektrickýho cigara ale ve skutečnosti je to prasklý výměník. Pro to mi nefunguje klima, mastí se mi okno ze vnitř v zimě dokonce i namrzá zevnitř. Co mě nejvíc sere je že když chci rozmrazit okno tak se mi potí jako kráva.
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Vyměň celou jednotku pod palubkou .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

No právě pod palubkou  ](-: pep sám moc dobře víš že potřebuji ruce jinde. Jinak dneska dorazily budíky
Galant navždy a FTO


Offline Jeníček

Doufám že to stihneš aspoň nějak provizorně dát dohromady, aby ses přijel na šestku taky ukázat :)
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Ondragalant

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
zdravím.tak ty zapařený okno nejsou ani z klímy,ani z filtru kabiny ale zatékámi do auta,včera jsem marně hledal odtokové kanálky pod plastem,co je pod stěračem. tak se ptám prosim vás,jak se čistí a kde jsou??


Offline Pepe

 Odtoky jsou vedle pantu - ty díry skrz blatník jsou ukončeny splasklou hadicí . Třeba zkontrolovat , jestli to není zanesené sajrajtem . Hlavně zkontroluj - na tlakové myčce , jestli nemáš někde utržené čelní sklo , rádo tam nenápadně a i nápadně kape na kolena .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001