GalantWeb

Přepínač v kastlíku

Host · 3 · 2241

JIřík

  • Host
Zdravíčko všem, koupil jsem nedávno galanta 2.0GLSi r.91 (předtím jsem měl stodvacítku :lol:  ) no a pomalu se seznamuji s vozidlem a dnes jsem narazil ve skrince vlevo od volantu na jakýsi zelený kolébkový přepínač a nějaké červené cosi hned vedle koukající ze stropu skříňky. Neměl jsem odvahu na to zmáčknout, aby se mi to třeba neprodražilo. Co to prosím vás je? nebo je to něco atypického? Díky za osvětlení "problému"


Offline Drak

To nebude NIC co tam bylo od výroby :) Je to pozůstatek po nějakém domácím bastlíři. Jdi po dratech, co vedou od toho přepínače a zjisti kam vedou. Potom se dá určit co to má nebo mělo za funkci.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
...a nějaké červené cosi hned vedle koukající ze stropu skříňky....
Ja jsem mel v Galantu taky podobnou prisernost. A bylo to tam na to, aby, kdyz zamknes centralem a pak odemknes klicem, tak neslo nastartovat, dokud jsi nezmackl ten spinac. A kolibku jsem tam mel na zadni mlhovku, ale tu jsem tam dodelaval sam, protoze jsem nesehnal origos spinac. Jeste by to mohl byt servisni spinac alarmu, jestli ho tam mas.
Treba to budes mit podobnej vymysl. Zdar.
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma