GalantWeb

Spínání světel - Galant 98

Offline TheRevy95

Ahoj,
Mám problém se zapojením světel v Galantu. Problém spočívá v tom, že když dám světla do první polohy na přepínači, tak se mi rovnou rozsvítí potkávačky a až na druhé poloze se rozsvítí parkovačky ](-: . Stačí prohodit kabely u světel, nebo musím jít po zapojení u volantu, protože například po zhasnutí motoru mi potkávačky zhasnou a parkovačky zůstanou rozsvícené, pokud to mám zaplé na 2. poloze.  :undecided:

Díky všem za odpovědi  :mellow:
« Poslední změna: 22.03.2019 - 09:47:53 od TheRevy95 »
♥ 6A13 ♥


Offline Sir Dag

ty kráso....

No kabely u světel (u hlavního světlometu) moc neprohodíš. Mají jiné konektory. Leda, že by někdo bastlil denní svícení a nějak by dráty přestříhl a prohodil.. Možná bych zkusil vyměnit páku ovládání světel či se podívat někde tam na kabeláž..Ale asi bych začal tou výměnou páky
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Které  žárovky ti svítí při zapnutí dálkových - nemáš přehozené patice na dálku a potkávačku ? 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Které  žárovky ti svítí při zapnutí dálkových - nemáš přehozené patice na dálku a potkávačku ?

To by vysvětlovalo chování při tom vypínání motoru..ale nevysvětluje to chování, že při první poloze se rozsvítí potkávačky a až při druhé obrysovky (parkovačky).
Proto mě napadla vadná páčka..že by se uvnitř přetočil nějaký mechanizmus?....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Možné to je.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline TheRevy95

Které  žárovky ti svítí při zapnutí dálkových - nemáš přehozené patice na dálku a potkávačku ?

Při zaplých dálkách svítí dálky :) mám jen prohozené ty 2 co píšu
♥ 6A13 ♥


Offline TheRevy95

ty kráso....

No kabely u světel (u hlavního světlometu) moc neprohodíš. Mají jiné konektory. Leda, že by někdo bastlil denní svícení a nějak by dráty přestříhl a prohodil.. Možná bych zkusil vyměnit páku ovládání světel či se podívat někde tam na kabeláž..Ale asi bych začal tou výměnou páky

Zkusím mrknout na tu páku no, je možný, že se v tom někdo předemnou vrtal a třeba jen prohodil drátky no :/ popřípadě bych zkusil koupit jinou
♥ 6A13 ♥


Offline Sir Dag

páčky případně máme .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline TheRevy95

páčky případně máme .-)

Super, když budu potřebovat, tak se ozvu :)
♥ 6A13 ♥