GalantWeb

Centrální zamykání

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Zdravim. Stalo se mi, ze mi po zaparkovani vypadlo kontakt na baterce a auto bylo uplne bez proudu. Po opetovnem nasazeni bohuzel nefunguje centralni zamykani pres dalkovy ovladac. Central normalne funguje ale pouze pres klic...Bohuzel jsem se zatim nedostal k jednotce od toho centralu jestli neni treba spalena pojistka, protoze je nekde pod pristrojovkou. Je to od fa Meta system.Nesetkal jste se nekdo s necim podobnym?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Drak

No možná to bude tím, že se jednotka od centralu po ztrátě napětí resetovala a ted nejsou ovladače spárovaný s jednotkou
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
a to myslis ze to bude muset nakonektit jako treba komp s telefonem?Se mi nezda ze by to tak slozity...Jak se nejlip dostanu pod pristrojovku?Ta jednotka za panelem kde jsou ovladace zrcatka palubky a mlhovky. Kdyz ho vyndam tak zatim ji vidim, ale je tam prisroubovana. da se tam nejak efektne dostat bez sundani cely palubky?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Drak

Spis na to bude nejak postup jak a kdy zmackonout tlacitko a treba otocit klickama
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Nemate nekdo manual na metasystem m320?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Tak jsem sondoval situaci a v jednom servisu mi rekli, ze se to musi znova nakodovat..Ale je prece divny ne?Vzdyt kdyz budu treba menit baterku kazdyho pul roku tak to budu muset znova nakodovat?Se mi nejak nezda..
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Drak

No hledal jsem a našel jen něco ve finčtině a italštině. Nikde žádný podrobný návod ani popis.
Některé alarmy a centrální zamykání měly takové servisní tlačitko pod palubkou, kterým se to dalo aspoň trochu ovládat a programovat.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
Nemate nekdo manual na metasystem m320?

 dopad sem stejně jako drak jestli máš cestu do centra práglu tak se zkus poptat tady http://www.autotopcentrum.cz/FullScr.php?K...0firm%EC&node=0 montovali mi jich už dost a sou celekm vstřícný...
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Diky za snahu. taky jsem hledal a nasel bud v it nebo ve spanelstine a nebo stranky nejely. Kazdopadne problem se vyresil sam:-))Menil jsem ulomenou koncovku na baterce a tak to bylo chvili odpojeny a pak po pripojeni to normalne jede..No asi nejakej sotek....Kazdopadne diky.
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Drak

No hlavně že to funguje :)  A
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)