GalantWeb

Centrál

Host · 8 · 3387

pepakudr

  • Host
Mam k vam dotaz.Nestalo se nekomu z vas,ze centralni zamykani samo od sebe zamklo auto?Me se to stalo uz nekolikrát v poslednich nekolika mesicich,ale to jsem mel auto v garazi a rezervni klice u sebe.Jenze dneska me to uz dostalo.Musel jsem si pujcit auto a jet za manzekou odemknout auto.Pred nedavnem jsem koupil bouranyho Galanta na dily a jeho byvaly majitel me upozornoval na stejny problem.Ted kde mam zacit hledat.V alarmu,ktery je spojen s centralem to asi nebude,protoze v bouranym byl Jablotron a v mem zralok.Par alarmu a centralu jsem zapojil a vetsinou to bylo kontaktem v motorku v prednich dverich.Nez ale zacnu rozebirat dvere a dalsi veci,tak jsem chtel vedet,jestli jste nekdo z vas podobny problem neresil.Dik


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Máš centrál na dálku?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


pepakudr

  • Host
Je na dalku,ale dalkacem to asi neni,protoze ten zustal v aute,kde na nej nikdo nesahal.Navic kdyz zamknu auto DO,tak je to s alarmem.Jenze,kdyz se samo zamkne,tak bez alarmu.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jednomu znamymu odeslo nejakym zahadnym zpusobem to cidli v ovladaci ktery zpusobuje ze se to nezamyka s klicema v aute... Ale to byl central dokupovanej...
« Poslední změna: 23.03.2006 - 22:48:06 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Vyděl bych to na ten přepínací kontakt v předních dveřích, i když zrovna já mám alarm, který má volitelnou funkci na automatické zamčení auta po zavření posledních otevřených dveří. (mimochodem už mě to jednou taky pěkně vypeklo). Možná by to stačilo odpojit přímo u řídící jednotky centrálu případně alarmu a změřit to přímo tam , než rozdělávat celý dveře.
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


pepakudr

  • Host
No central je tam origos,ale alarm ten to ovlada.Asi zkusim ty dvere.Nejhorsi na tom je,ze to nedela pravidelne.Bude se to blbe hledat


Offline mecak

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 37
ahoj
já měl přesně opačný problém že se mi auto samo odemykalo.
a chyba byla v řídícím relátku pro centrál.
 
Galant 1,8i 1995


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Citovat
.... Nestalo se nekomu z vas,ze centralni zamykani samo od sebe zamklo auto? .....
Me to dělal alarm (Champion Mark 3) taky (zamykal dvere a současně aktivoval alarm - 30 sec. po zavření posledních dveří), ale to byla nastavitelná funkce toho alrmu, takže jsem ho přeprogramoval a mam pokoj.
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma