GalantWeb

Rozdíly v AT převodovkách

Rob · 35 · 12228

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ani jsem to nák nepostřehl, byl to jen 1 kopeček , pak už jsem byl zase hodnej. :roll:
« Poslední změna: 03.10.2012 - 10:34:00 od Rob »


Offline jorgin

věř tomu, že při takovejch točkách je v nádrži vír jako sviňa  :laugh:


Offline Misak

jorgin, pletes se.
Kdyz jsem vezl auto z Nemecka do Cech, tak jsme jeli skoro celou dobu po nemeckych dalnicich 180-200km/h. Myslel jsem, ze za to dam minimalne 15l/100km a misto toho pouze 8.5l. Prave ten vykon to dela v tech rychlostech velice ekonomicky, pomalu vic nez v 90km/h
Rec je samozrejme o dlouhe strece, ne ze to vytahnu na 200 a vzapeti zas zpomalim.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline jorgin

s tím souhlas, já právě myslel v momentě vytáčení do otáček....já mám 2,5 s automatem a dálky jezdím v průměru za 9l/100km, navíc teď mám plyn a s tím to je na dálku za nějakých 11l/100km, což je vůbec v poho....o něco horší je to ve městě ;-)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, měli by dát žralokum na dálnidi výjimku v omezení max.rychlosti. :-D


Offline BlackJack

Přes 6k otáček? To musel bejt vítr v nádrži....
To nebyl vítr, to byla erotica  :-D
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline jorgin

u nás bohužel je, v Německu né, ale už jsem slyšel, že to chtějí zavézt a navíc i dálnice od roku 2014 i zpoplatnit :-(....to už tak příjemné svezení jako teď nebude...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
citace-Jorgin................,.jinak průběžně do toho taky spoustu peněz nasypu... Teď jsem na něm dělal komplet brzdy, rozvody, olej v automatické převodovce,......................... cos lil do převodovky?
« Poslední změna: 09.10.2011 - 22:10:01 od Rob »


Offline jorgin

Dal jsem tam originální olej od MMC, koupil jsem ho přez Mychaka....tímto mu dík :-)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Maji nove prevodovky jeste HOLD rezim? Na tom se to da taky celkem snadno odsledovat, jen je treba myslet, ze se auto rozjizdi na dvojku a ne na jednicku.
Nový převodovky maj něco jako power režim,aspon si to myslím, když dám plnej plyn, tak během ani ne půl vteřiny se pedál plynu propadne ještě o 1 centimetr níž a jede to, jak blázen.Ale třeba tuhle vychytávku maj i starší ročníky. ^_^
« Poslední změna: 03.10.2012 - 11:44:50 od Rob »


Offline ondraseek

Kouknul jsem na štítek na haubně a mám teda 4 kvalt ..pár foto.Jorgin, máš to taky tak?
to je uplne jinej stitek:-(
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tohle bude asi štítek na příčce???,možná máš měněnou haupnu


Offline ondraseek

tohle bude asi štítek na příčce???,možná máš měněnou haupnu
jop to je na pricce na kapote zadnej takovej jakej tam mas ty tam nemam a podle winka se neda zistit kod barvy?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Drak

co prozradi vin
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ondraseek

co prozradi vin
hm zajimavy na to musis mit nakej spesl program co?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos