GalantWeb

Autoradio Roadstar

Offline johny11

Zdravím Vás lidičky.Mám menší problém.V mém autíčku mám autorádio Roadstar CD-853 USMP,ale nemám k němu návod k obsluze,nemáte ho někdo doma?Má to čtečku usb a paměťových karet,ale když do toho hodím kartu,nebo flash disk,tak mi to napíše error 12  :undecided: Nevíte co by to mohlo být  za chybu?Díky.


Offline Rafik

to vypadá jako ty standartní rádia sencor/hyundai/roadstar.. měl jsem dva sencory s čtečkou karet a USB a ani jedno nefungovalo.. buď to chce nějaké spešl formáty hudby nebo nevím.. pak jsem to už neřešil, pokud to má MP3 jakože má, tak to stačí..CD stojí pár kaček
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

tyto rádia jsou vesměs všechny stejné s jinýma tlačítkama. Cenová relace 1200-2500 Kč. V pohodě rádio za pár korun, ale jak říkám, ani USB ani karta mi nikdy nešla
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Jindřišák

Já myslím, že máš vymalováno  -_- viz: http://www.reviewcentre.com/reviews117089.html ale tak za tu cenu dobrý, i když já si například koupil značku bez tolika funkcí a sem bez problémů. Nejspíš nějaký podfuk výrobce, když k tomu nedává ani manual...
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Zdravím Vás lidičky.Mám menší problém.V mém autíčku mám autorádio Roadstar CD-853 USMP,ale nemám k němu návod k obsluze,nemáte ho někdo doma?Má to čtečku usb a paměťových karet,ale když do toho hodím kartu,nebo flash disk,tak mi to napíše error 12  :undecided: Nevíte co by to mohlo být  za chybu?Díky.
zkus to na novo naformátovať na FAT32 nekedy ked som mal sony tak to robilo problem. neviem. skus.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline johny11

zkus to na novo naformátovať na FAT32 nekedy ked som mal sony tak to robilo problem. neviem. skus.
Aha,tak to ještě zkusím,ale jsem antitalent na tyhle věci,jak se to vůbec dělá? ^_^


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
rozklikneš Tento počítač\pravým myšítkom klik na príslušný disk alebo kartu a vybereš formátovanie. Naskočí tabulka v nej máš položku systém suborov navolíš v nom FAT 32 a spustíš formátovanie. Možno to nepomože , ale mne to pomohlo. Skus. keby niečo? .... :anz:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline johny11

rozklikneš Tento počítač\pravým myšítkom klik na príslušný disk alebo kartu a vybereš formátovanie. Naskočí tabulka v nej máš položku systém suborov navolíš v nom FAT 32 a spustíš formátovanie. Možno to nepomože , ale mne to pomohlo. Skus. keby niečo? .... :anz:
Díky,zítra vyzkouším  :mellow:


Offline morfes

jako swiftt, mám taky sencor za pár stovek se čtečkou karet, usb konektorem a hf sadou a myslím, že jsem taky formátoval na fat32...
Taky bych řešil jakou usb klíčenku máš? Třeba ty co dával jeden čas O2 zadarmo mi taky nešly :-D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline johny11

jako swiftt, mám taky sencor za pár stovek se čtečkou karet, usb konektorem a hf sadou a myslím, že jsem taky formátoval na fat32...
Taky bych řešil jakou usb klíčenku máš? Třeba ty co dával jeden čas O2 zadarmo mi taky nešly :-D
Zdravím,právě jsem naformátoval,ráno to v autě vyzkouším.Klíčenku jsem kdysi koupil od kámoše,ani nevím co je to zač,ale chlapi v práci říkaly,že je asi moc veliká a mám zkusit nějakou 512 tak uvidím.Díky  :mellow:


Offline morfes

Já tam běžně strkal 16GB, dokud jsem ji někde neztratil :angry:
zkus použít jinou...může to bejt i v kartě.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy