GalantWeb

Basový Reproduktor

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
:wacko: zesik teda mám 2x60W
Tím že to budeme mít stejně jsem myslel, že zesik je buzenej signálem přímo z reproduktoru (do toho silovýho vstupu). Pak mám nateženej kabel přímo od baterie a ještě těsně před zesikem dooost velkej kondik co jsem kdysi odněkud vybrakoval.
Rádio mám nějakýho Pioneera z bazaru, je to celkem postarší kousek s CD, výkon celkem netušim. Ani mě nezajímá. Stejně těm 4x40W a podobně nevěřim, minimálně to nedokáže nikdo uchladit.  
« Poslední změna: 19.02.2006 - 20:29:39 od Begy »


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jo tak to jo...předpokládám že ten zesik je dělanej... a máš zesik 60W a repro 40W ? Nebyl si jeden z těch co mi říkali abych si mezi rádiem a reprem udělal velkou rezervu....???
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
ach jo tak to tedy zopakuju. Zesik je 2x60W (není dělanej ale koupenej z annonce) je zapojenej do můstku na 1x120W. Repráky mám Tesly 3x40W je to vidět na fotce v galerii: http://www.galantweb.com/index.php?ind=gal...to_show&ida=583


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No už to skoro chápu, prostě to zapojim alespoň zatim na ten reprák... bude to hrát líp než teď, to sem si jistej, samozřejmě že mě to zase za chvíli omrzí jako ty nový v platu ( a to hrajou myslim docela slušně) a nakonec stejně proti mojí vůli skončim u aktivního subwooferu...
« Poslední změna: 19.02.2006 - 20:39:03 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jj, původně jsem to měl v Renaultu19, ale tam bylo v kufru o trochu víc místa a tak tam byly tyrepráky čtyři. Takže to bylo zapojený na stereo 2x60W. časem mi došlo že to je u společný ozvučnice totální kravina  :omg: a tak jsem to zapojil mono 2x60W


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Begy mam dotaz nebude ten zesik moc na to prditko na mem platicku...???
 
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No spoleham na tebe ... nejaky draty mam kdyztak zajedm nekam neco koupit ....  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Begy.....zijes jeste.....?  lurk  :mean:  :confused:  :o  
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Otys

  • Host
Citovat
Mám ještě další otázku, co se stane když připojim basový reproduktor s rozsahem frekvencí 40-4000 Hz na obyčejný výstup bez výhybky...???
to je pěkná blbost kup si zes a máš klid jinak to bude něco hrozného. Dnes  zesáky se daj pořídit za pár kaček


Offline fikus-kukis

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Mám ještě další otázku, co se stane když připojim basový reproduktor s rozsahem frekvencí 40-4000 Hz na obyčejný výstup bez výhybky...???
Neodporúčal by som to. Skreslenie sa učite dostaví (a nebude to jediná negatívna udalos


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
s tím odpílením zesiku to tak horký nebude. jen samotný přívodní kabely mají nějaký odpor. Navíc zesilovač má proudovou ochranu (pokud to není shit z tržnice).