GalantWeb

výměna látkových sedaček za kožene s el. pojezdem

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jestli někdo sháníte kožený interier, tak na allegru je k mání za 450eur, ale i s autem s opačným volantem    http://otomoto.pl/mitsubishi-galant-2-0i-anglik-czesci-v5c-C18197826.html


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jestli někdo sháníte kožený interier, tak na allegru je k mání za 450eur, ale i s autem s opačným volantem    http://otomoto.pl/mitsubishi-galant-2-0i-anglik-czesci-v5c-C18197826.html



 pokud je to s elektrikou měli by mít pod kobercem konektory...ale ty tam snad bejvaj i když to tu výbavu nemá ...taky se to tady už řešilo....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

jo konektory na el sedačku a vytápění nejsou součástí svazku standartního, když nemáš přípravu musíš ke konektoru od airbagu přidat další dva konektory, natahat přes celé auto a přidat do pojistek :)

jinak šedej koženej interier je teda asi nejhorší barva co se dělala. To už je lepší ten vínově červenej
« Poslední změna: 17.06.2011 - 10:03:25 od Yoda »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jo konektory na el sedačku a vytápění nejsou součástí svazku standartního, když nemáš přípravu musíš ke konektoru od airbagu přidat další dva konektory, natahat přes celé auto a přidat do pojistek :)

jinak šedej koženej interier je teda asi nejhorší barva co se dělala. To už je lepší ten vínově červenej


a nebo černej....(smajlík co mlátí hlavou vo zeď)
vim vim ... proto sem psal že už to tu bylo ... do toho éérbagu bych se moc nesral..... okusil sem co to umí....je to hnus normálně mě to vyhodilo z auta....a to mám 110kg....2 žebra lehkej otřes a volant na vyhození.... a já proletěl jinou jeepkou až ven z auta....no masakr .... a ti kokoti se mohli umlátit jak se řezaly....

hele u žraloka jsou bagy i na boku sedaček že ...?

škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

jo jsou a když bouchnou, tak ti rozparaj opěradlo na cáry :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jo jsou a když bouchnou, tak ti rozparaj opěradlo na cáry :)


 no nestalo se mi to  ale zažít bych ty boční nechtěl.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

Tak malá technická...sehnal jsem si kožený interiér ze sedana. Nakompletoval jsem ho k sobě do kombíka.
Zadní boční opěrky jsem pořešil. To je jediná věc která nemá podle všeho sedět. Takže to jsem pořešil a je to ok. Ovšem co mě teď síří je to, že zadní opěradla jako taková (ty kam si opřete záda) nedrží pevně v zámcích. Stačí opravdu prudce zabrzdit a sedačka se zkopí. Nebo do ní plácnete rukou a je dole. No a teď si představte, že by vzádu někdo seděl a došlo by k nehodě. Myslím si, že by moc dobře nedopad a za tuhle výměnu by mi moc nepoděkoval.

Takže nějaký nápad jak to dát trochu lépe do kupy ať to drží pevně v zámku jak má?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

Zkoušel jsem jen tak rozebrat jednu sedačku co jsem vyhazoval z kombíka. Ten zámek vyměnit je peklo. Každopádně zkoušel jsem porovnat ty černé držáky sedaček (kombi/sedan) a jsou stejně dlouhé, takže v tom to není.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak pak už mě napadaj jen podložky a laborovat,ale to jen střílím od boku.


Offline Werewolf66

hele a nemas tam nekde falc z ty kuze o kterej se to opira?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Ale na co jsem přišel je to, že kombi má zadní sedáky víc zahnuté na tom vrcholu (kde se zasouvá opěrka hlavy) do zadu do kufru než sedanské.

U mě to strašně jednoduše vylítne ven (prostě zámek je volný) a u sedana se to zas nedocvakne, protože tam zas zámek nedosáhne. vadí jí onen delší záhyb dozadu. Takže tam to chápu.
Napadá mě tedy myšlenka zda sedačka nesedí až moc v tom držáku a tudíš by jaká-si packa nefungovala dobře? Ale to asi plácám nesmysly....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kouba96

na pohyb stačej dva draty + a - plus pojistka. Schéma se dá stáhnout. Obě sedačky jsou stejně polohovatelné

Konektor od ovladače pojezdu sedačky spolujezdce. Které piny mám propojit, aby se mi sedačka posunovala dopředu/dozadu? Potřebuji zjistit, jestli mám špatný ovladač, nebo motorek.
Voltmetr momentálně nemám


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112

Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Kluci. Proboha. Nevim jak to děláte ale já měl doma vedle sebe kombika i sedana. Pokud vezmeš držáky co jsou na kastli pro zacvaknutí opěradel a kůži ze sedana a přesuneš to do kombi tak mě to sedělo. Jsou tam tvarové rozdíly a ty držáky jsou i jinak tlusté. Proto když se kupuje kožený interier tak jedině i s original uchycenim a pasuje to do obou verzí. Měl jsem to u svejch aut takhle. Ano taky mi chvilku trvalo než jsem na to přišel ale pak to sedí.


Offline Sir Dag

měřil jsem je tu..rozdíl nula..teda aspoň na mých autech..ale vím kde je chyba..v zámk uv sedáku je guma..ta se vytvrauje podle háku, ale za ty léta ztvrdne..no a pak ti nesedne jinam..jednoduché .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue