GalantWeb

Tryska ostřikovače

Offline danmickaa

Zdravím, neměl by někdo trysku ostřikovače, popř. 2? Nemůžu nikde žádnou sehnat  ](-: Díky  -_-


Offline Trewor

Já když tak mám a nejblíž u tebe asi bude mít Vrakovlk. Pokud netrváš na těch originálních, tak bych doporučil výměnu za nějaký rozprašovací.
Z Fordu Focusu III a Oktávky II jsou docela oblíbený. Já tam dal z Fabie II. Bez zvětšení díry v kapotě je to chce oříznout o kapsu na vyhřívací tělísko.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 Někdy stačí demontovat je a profouknout ze strany kuličky . Občas je zanese bordel z nádržky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline danmickaa

Vyčistit už jsem zkoušel a nepomohlo.. Ale zkusím tam dat z ty škodovky, díky za tip  :mellow:





Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112

Offline danmickaa


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Obednaš jako že z netu a nebo jako že chceš jednu odemne?


Offline danmickaa


Offline elkappi

Dobytek původní majitel tam lil vodu alespoň doufám že to nebyli splašky. Soustava propláchnuta horkým octem, vždy funguje tak týden. Ps trisky sem měnil a nepomohlo to ten sajrajt je asi v těch hadičkách. na ty jsem moc línej tak to každý týden propíchnu drátkem.   
Galant navždy a FTO


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Dekalcifikace je lepší kyselinou citronovou.

Ovšem nepoužíval bych velké koncetrace. Pochybuju, že tohle bude otázka na jedno propláchnutí (ať už čímkoli). Protože pokud tam bylo hodně usazenin, tak jsi je octem dal akorát do pohybu. Tohle propláchnutí by bylo účinější dělat obráceně, resp. od trysek do nádržky a nepropláchnout to najednou, ale nacucnout až k tryskám a potom necham chvilku být.
« Poslední změna: 05.06.2019 - 20:08:34 od FattalError »


Offline elkappi

Bych to musel vytahat, jsou tam ty zpětné ventily na to jsem moc líný. :D
Galant navždy a FTO