GalantWeb

Co to znamená?

Offline tomasssr

Valvoline HP P/C GL-5
SAE: 75W-80 API: GL-5
1:Nevíte někdo co konkrétně znamenají ty čísla a údaje?
2:Máte někdo zkušenost s tímto olejem?
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Valvoline HP P/C GL-5
SAE: 75W-80 API: GL-5
1:Nevíte někdo co konkrétně znamenají ty čísla a údaje?
2:Máte někdo zkušenost s tímto olejem?
Jinak zkusenost s timhle olejem mam - razeni jde uplne stejne (v zime nez se to zahreje tam jde spatne 3) jako s tim, ktery tam byl pred tim (jaky to netusim).
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Pepe

Valvoline HP P/C GL-5
SAE: 75W-80 API: GL-5
1:Nevíte někdo co konkrétně znamenají ty čísla a údaje?
2:Máte někdo zkušenost s tímto olejem?

http://www.pennzoil.cz/pc_prevodoveoleje.php
MMC doporučuje 75W-90   API:GL 4-5       ^_^
Mám třetího Galanta, nikdy jsem olej (převodový) neměnil a řadím a řadím , pouze nastavuji spojku.
 :laugh: :laugh: :laugh: :undecided: :D
« Poslední změna: 14.03.2007 - 21:34:20 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomasssr

Tak to se máš já řadím,řadím a ho... Nejhůř je na tom trojka,aji po zahřátí tam nejde dobře, radši víc rozjedu dvojku a lupnu tam čtyřku,což je taky na ho... ale lepší než ten hrozivý zvuk při pokusu na trojku  :mad: :worried: :anz:, první co udělám tak vyměním olej(už je na čase) a ta spojka se nastavuje kde? A jak poznám že bych ji měl už nastavit? zabírá od podlahy,při zahřátí mě příde že zabírá víc nahoře.
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
a ja myslel, ze ta spojka je samonastavovacia, s tou trojkou tam asi nebude problem ten olej, spis spojka, skusals vymacknut spojku a tu trojku tam dat trocha neskor, alebo dvakrat spojka? ked ti to dere zuby v prevodovke a iba 1 rychlost, tak neverim, ze by to bol olej. u kamose to robila dvojka, a asi po 4 mes mu odislo lozisko v prevodovke pri richlosti ca 80 Km vies co to urobilo s prevodovkou?


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Pepe

Nastavení kroku spojkového pedálu- zkrácení nebo prodloužení kroku táhla pístu hl.spojkového
válce pod palubkou. Náročná operace pro ruce- vše jsou neopracované výlisky.  Popis je ve Workshop manual. ^_^
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomasssr

Tak řazení už de celkem v pohodě, člověk se to prostě musí naučit, ta trojka chce proste zařadit s citem a rychlejším pohybem,rozhodně ne pomalu a táhlým pohybem,pokud cejtim ze tam nejde tak uz se ani nepokouším a rovnou řadím 4ku nebo 2ku jinak to pěkně chroustne! Ještě vyměním olej a myslím že to bude OK! :undecided:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw