GalantWeb

Výměna spojky

Offline alptech

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Doporučíte mi někdo, kde si v Praze nechat vyměnit spojku a jakou mám tak očekávat cenu? Jedná se o Galanta rv. 1997, 2.5 V6  Za normální jízdy zatím nemám problémy, ale při prudkém sešlápnutí plynu při zařazeném vyšším rychlostím stupni se mi daří krátkodobě "utrhnout" otáčky. Máte někdo zkušenosti, jak dlouho se s tím ještě dá jezdit, než nastane úplný konec?

Díky


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
ze kde v Praze, to ti neporadim, ale moc dlouho s tym uz nebudes jazdit, bude sa ti to preklzovat pri predbiehani, hlavne ked si podradis, a nahle pridas, mal by si to jednoducho menit, nez sa neco stane, napr. v http://obchod.autokelly.cz/?SRC=100&RowID=138762494 ten NI J2005107 stoji do 8000 Ck, ked menit, tak uz podla mna vsetko, Lamelu a lozisko v kazdom pripade, ale môzu byt aj pruziny vo vytlacnom tanieri uz unaveny. Miesto ti snad niektory kolega z Prahy napise.


Offline Pepe

http://www.autobarchos.cz/index.asp . slušný servis a dohoda . Převedeno z Mitsubishiclubu.  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
to je ta druhá fáze ... až se Ti stane že tam nedostaneš rychlost v otáčkách ktere tam nepatří.... tak to je třetí fáze jinak sem to s tou starou zkoušel řadit bez spojky a jde to ale rozjezdy byli horší..... trvalo to ale jen týden....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
OMG... tak tohle jsem Kenry snad radši ani nečetl... :worried: :angry:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
OMG... tak tohle jsem Kenry snad radši ani nečetl... :worried: :angry:


Ty umíš číst...?To bylo spíš ze zvědavosti neboj já to přece nehuntuju.... :worried:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)