GalantWeb

Prodám Galanta 2.5 V6

Offline blueparrot

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Mám 205 cm a v Galantu jsem jezdil skoro dva roky úplně v klidu. Nikdy jsem neměl velký problém (kromě nasedání). Sedačka byla klasicky na max dozadu, jako u každýho jinýho auta. Vtip byl v tom, že záda sedačky byly trošku víc sklopené, jinak bych tam taky nohy nedal, kdyby byla sedačka do 90 stupňů. Jediný auto, do kterého jsem se nevesel, byla Mazda mx-5.

Odesláno z mého Mi Note 3 pomocí Tapatalk



Offline Sir Dag

Tak tady pán co má problém se vejít do galanta bude asi hromotluk se kterým by jsme nechtěli mít problém :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Přiznám se, že pro tohle auto jsem si chtěl jet, jediné, co mě zamrzelo bylo to, že to je automat  ](-: Být to manuál, beru ho hned  :o Strašná škoda. Snažím se již více jak dva měsíce sehnat slušnou V6ku a všechno je to prorezlé na kost a nebo nesmyslné ceny. Přeju, ať se prodá! A kdyby někdo věděl o manuálu na prodej, dejte mi vědět  :mellow:
« Poslední změna: 29.10.2018 - 16:43:46 od Lucas01 »


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Upřímně bych šel do automatu, po zkušenostech s manuálama. Nebo si připravit solidní sumičku na repas převodovky a hlaně najít člověka, co to udělá, jak má a nic nezničí.


Offline blueparrot

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Nevím no. Tahle stará převodovka automatická nebude žádnej šlágr. Ja si vždycky říkám, že když starý auto, tak jedině v manuálu. V automatu jen nové.

Odesláno z mého Mi Note 3 pomocí Tapatalk



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Projeď se ve faceliftový verzi s tiptronikem a možná změníš názor.  :-D


Offline blueparrot

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
Možná mám jen špatný zkušenosti se starýma prevodovkama , který řadí, jak když neřadí. ( Nemluvím o galantovi) . Na druhou stranu mě docela překvapil Accord 7. Generace (2005).

Odesláno z mého Mi Note 3 pomocí Tapatalk



Offline elkappi

blueparrot mám 98 automat bez sekvence a nadával jsem na to že to je tupý. Třeba z kopce okolo rychlosti 85 si s tím neumí poradit(řadí nahoru dolů) ale řešení je tlačítko hold. Pak jsem jel lancii woyager 2.8 nafta r.v.2013. Žralo to jako tank a otáčky to drželo furt na 3 000 ať si jel jak chtěl. Závěr galant má lepší automat.
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

Souhlas..starej automati i novej automat v gali je prostě pohoda...ale manuál mě v galících pořád trápil...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Lancia voyager,poitalštěnej Chrysler,to jsem stále nepochopil,co to výrobce poslal do světa. :roll:


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
99 manual v6 120 kw a 2000 manual v6 118 .. vobá na řazení luxus. nějak jsem nepřišel na chuť aftomaťu .. jsem Dagův protipól ... za mě jedině manuál v tomhle autě :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Automat tiptronicu má i první 3 kvalty  manuál ,když si chceš řadit sám manuálně a maká to dobře.


Offline Bayern

99 manual v6 120 kw a 2000 manual v6 118 .. vobá na řazení luxus. nějak jsem nepřišel na chuť aftomaťu .. jsem Dagův protipól ... za mě jedině manuál v tomhle autě :)

nicméně náš galant ať už např. GDI nebo V6 nemá zase takový výkon aby sis to vychutnal "na kvaltech"  :D  :D ale chápu tě  :angel: 


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Dobře jinak ... musím se držet v zatáčkách šaltrpáky abych neujel ze sedadla :D a ne automatická mě nestačí :lipsread:


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
co že to nemá?  :o tě nevim čím to jezdíš :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Přijeď na Šestku,Pepe tě sveze s automatem. :-D


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Ono nejde úplně tak o to, že by automat nebyl funkční a že by byl blbý, ale spíš o to, že to je nuda  :undecided: :roll: -_-


Offline Pepe

 Za tu nudu si můžeš sám . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Lucas

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 17
Hehe...samozřejmě, kdo jí má, tomu to nevymlouvám. Je to subjektivní názor, někdo může mít rád automat, někdo ne. Já ho rád nemám, protože pak se cítím míň propojený s autem. Není potřeba ho číst. A v tu chvíli to pro mě přechází v nudu  -_- ale pokud jsi spokojený s automatem, tak samozřejmě je všechno správně  :D :mellow:


Offline Sir Dag

Já jsem vždy automat nechtěl..měl jsem možnost ve škodovce atd...nějak ne..ale poznal jsem ho v galim..a paráda..nechci v něm nic jiného...pravdou je, že za to mohou i problémy s manuálem..tipu - pořát řešit spojkové válce, spojku a případně ložiska...prostě furt něco :D

Japonská auta mají většinou převodovku od asinu bo jak se ta firma píše..zkrátka jedna z nejlepších firem na světě dělající automatické převodvoky...a samozřejmě je to japonská firma..

Ale což..Důležité je, aby si každý našel to své a v tom si hověl.....
Druhá pravda o našem lidu je, ale ta...že skoro každý čech chce manuál..je to tak..ale téměř všichni řidičí neumí s manuálem řadit..a přiznám se..já do nedávna také ne...než jsem začal řídit velké stroje :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue