GalantWeb

truck trial

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline ondraseek

ja jedu pristi mesic do mohelnice.
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline FrantaPMJ

Jede někdo? Už v sobotu!!
http://www.trucktrial.cz/


Jsem rád, že nejsem ani tady sám, kdo tomuhle "sportu" fandí  :mellow: Pokud budeš Robe v sobotu u nás v Milkach, tak dej vědět, já se určitě půjdu podívat, v neděli totiž už jedeme provětrat galantíka na Moravu, tak že bysme si cinkli a alespoň se poznali osobně??? Trať mam vpodstatě za barákem  :mellow:


Offline sedlik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
Do Mohelnice??také jedu do Milovic to mám sice blíž ale dnes je v Příbramy tuning tak se jedu bavit tam trucktrial je super sport


Offline ondraseek

Do Mohelnice??také jedu do Milovic to mám sice blíž ale dnes je v Příbramy tuning tak se jedu bavit tam trucktrial je super sport

jojo za mesic je truck trial v mohelnici
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline FrantaPMJ

Do Mohelnice??také jedu do Milovic to mám sice blíž ale dnes je v Příbramy tuning tak se jedu bavit tam trucktrial je super sport

V kvetnu mas tuning show i tady na letisti v Milkach  :mellow: Tuningy uz me neberou,ale jako mladej jsem na tom dost ulitaval-Honda Civic a CRX,ale s motorem VTEC :o)


Offline sedlik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
tak tuning super zas nějaká inspirace ale galanti jsme tam byli jen dva :'(



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline ondraseek

a co mimonske valky pojedete nekdo?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek

nic jsem tam bohuzel nefotil,zapomel jsem doma fotak,  :mad:


Offline Daneczek


Offline ondraseek

jj ja bych chtel vyrazit  tak snad to klapne 
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline sedlik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
jak jeto z Mimoní když jsem bydlel v Teplicích tak jsem tam jezdil furt to jsem měl ještě fiat tipo ale tet že budou pak nebudou pak budou a nebyli a jet z Vimperka jen tak na blind to semě nechce tak to vemu na Blatnou ale myslim si že na mimonské války to tady v jihočeském kraji nemá Příbram nebyla špatná já jel hlavně na ten noční světelný tuning a podívat se na galantíky ale objevil sem jen jednoho. :undecided:


Offline Daneczek

Jestli měl ten co jsi ho viděl bílé kola tak se k němu hlásím....jinak blatna tento rok není,bude jindřichův hradec místo blatny..mimon by měla být tenhle rok


Offline Majk MG

3. až 5.7.2015 Ralsko -->Car wars Mimoňské války
14. až 16.8.2015 Panenský Týnec --> Car wars 2015


Offline sedlik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 18
jojo bílá kola stříbrnej vnitřek tak to jediný sem tam viděl no a já stál hned zatím stanem vedle no jestli ta mimin opravdu je tak už vím co z načatým večerem ^_^protože ta fakt sojí zato.


Offline Daneczek

tak to byl ten muj ;) tveho jsem taky videl, jinak v sobotu jsem tam videl stribrneho sedana jeste.. kd ose k nemu prizna?  :D