GalantWeb

Kdy bude dalsi sraz

Offline Kukulik

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
Chtel bych se poptat kdy bude dalsi sraz jeden us jsem propasl a nechdel bych dalsi  


Offline martin EVOIII

  • VIP Group
  • **
    • Příspěvků: 20
    • http://www.pepinoweb.cz
:confused: to by mě taky zajmalo kdy bude další srazek ,ten orvní jsem taky nemohl ,,,, :cry:  :cry:  
Mitsubishi Lancer   v upravě EVOIII


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Drak

V dostatečném předstihu se dá vědět a pokusím se najít nějaký termím, kdy nejsou nějaké akce i když to bude složité :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline BAD

Citovat
V dostatečném předstihu se dá vědět a pokusím se najít nějaký termím, kdy nejsou nějaké akce i když to bude složité :-)
sem pro jihlavu mělo to Úspěch a navíc to vyšlo na pár kaček...můžu pani cinknout a vyzjistit termín....
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
;) A ty jsi to jeste neudelal?!!!jsem pro jihlavu,jen vymyslet nejakej termin,kdy bude moct zase alespon 20 lidicek.
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Jo já jsem pro.

Jenom musíme vymyslet něco s tím pivem, naposledy to bylo fakt tristní.  


Offline AmoR

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Taky bach se rad zucastnil nejakeho sraziku ac jako novacek stale. Potykam se tedka s problemama s ramenama a cepama, snad to dam ale dokupy do srpna. Jihlava by nebyla spatna. Tesim se cuuus


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Už se taky těším a mám pro Vávru dárek, koupací čepici,protože byl se všema v baazénu a pořád......... :hehe:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline martin EVOIII

  • VIP Group
  • **
    • Příspěvků: 20
    • http://www.pepinoweb.cz
:o Jihlavu mam trochu z ruky ale to nevadi rád přijedu , B) tak dejte vědět až něco najdete  
Mitsubishi Lancer   v upravě EVOIII


Offline B2

  • VIP Group
  • ***
    • Příspěvků: 75

Offline BAD

Citovat
A co ta Vlašim ? to vyšumělo ???
vlašim nevim asi jo ...no uvidíme zejtra na školičce se dohodneme...
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Zase 300 km? Co takhle ta puvodne navrhovana Litomyšl? Ta je pry fakticky na puli cesty.  ;)  
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
No jelikož poslední školička co se týče dalšího srazu vyzněla poněkud do hlucha, napište vaše návrhy možných míst konání. Přidejte ale i odkaz na místo ubytování, cenových relací, kuturních památek atd.

 


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Abych byl přesnější, napište pokud máte jiný návrh nežli jet jako minule do Brtnice


Offline Drak

No jestli bude i předvaděčka a možnost se kouknout novému EVU na koníky, bral bych na to zřetel. Aspoň nějakou louku a pěkné silničky v okolí :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Drak

Citovat
OK tak to jedem do Brna na okruh :hehe:
když okruh, tak Sosnovou u č.Lípy
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
ach jo....doteď se srazy obešly bez zranění ;)  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Drak

Citovat
ach jo....doteď se srazy obešly bez zranění ;)
tak ty si ho prohlídneš jen zaparkovaný a nenastartovaný a nikomu se nic nestane :lol:  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)