GalantWeb

Sraz 16.-18.9. 2005

Offline Drak

o tom vinobrani sem to zaslech, ale nevim nic konkretniho a jsem pražák :) ty máš informace určitě přímo ze zdroje :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
hele lidi, teď se mi ozval majitel z Rabině, tak volno prý je. Počítám že bysme vzali případně jeden bungalov (8 pokojů po 2-3 lůžkách) cena je 165Kč za osobu a den. Parkuje se přímo před bungalovem. Na pokoji je umyvadlo se studenou a teplou vodou, záchody společný.

jinak k tomu vinobraní, taky nevím přesně kdy je (aly bylo dlouho hnusně, tak jsem počítal že bude později) takže těch 14dní jsem plácnul jen tak :confused:  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
lidičky tak se hlaste. Chcete jet cca za 14dní na moravu, nebo mám zavolat do tý Rabyně a zarezervovat jeden bungalov?  


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Teď vám pražáci vůbec nerozumím. Myslíte vinbraní jako sběr hroznů nebo jako Znojemské historické vinobraní. Pokud jde o sběr hroznů ten probíhá až do října - listopadu /jestli si chcete přivydělat mohu se u rakušáků zeptat/ u toho druhého je termín 16- 17.9.2005. Tak asi tak . http://www.znojmocity.cz/vinobrani.php :P  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw