GalantWeb

ztlumení podsvícení interiéru - jak vypnout?

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
Kluci,

prosím vás o radu....chci vypnout to automatické ztlumení palubovky (optitrony) a středového podsvícení (včetně displeje digiklimy) jakmile rozsvítím světla

strašně blbě to pak za dne jde vidět.....
díky moc za tipy :)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

Stejný problém jako všichni majitelé Galantů . Dej si denní diody a máš po problému .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

nebo rele co rozsvici jen predni svetla :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Jak to zapojit , aby se mi rozsvítili mlhovky jako denní svícení ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

pepe,to by som nerobil. mlhovky nemaju potrebnu homologizaciu pre denne svietenie,takze by mohlo dojdut ku konfrontaci s organmi.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

Koupil jsem led světla a nechci ničit mřížky .  :mellow:  Ale asi na ně dojde .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

vies ako to skonci. budes pouzivat mlhovky ako DLR dostanes pokutu a potom to uz isto prerobis ;-)
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
To podsviceni klimy sem tady kdysi resil.Stacilo vzadu na konektoru klimy vypojit jeden drat,co vede od podsviceni do klimy.Podle me takhle bude zapnuty i podsviceni palubovky.ale zatim sem se v tom nehrabal :))


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jj, je to zelený drát,už se to tu někde řešilo ,je to i s fotkama.


Offline Severín

Taky mi to zhasínalo, ale mně pomohlo to kolečko nalevo od volantu na tlumení budíků. Přes den ho mám na maximum a nic mi nepohasíná a je všechno dobře vidět i na sluníčku.


Offline Drak

používat třeba toto http://www.cybertronic-labs.cz/denni-sviceni-ahd-economi-kit-i191c52  a máte po problému se slabím svitem budíků a přístrojovky přes den. Neomezí to původní funkci a v noci pak neoslňuje
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)