GalantWeb

Zadni lemy

Offline ondraseek

jo kdyz to obrousim a necim zatru pomuzu si? bo jen vymena?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

Připra si díly na výměnu .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

me nerikej ze s tim nic nejde udelat mam ta par pupinku nic hroznyho zatim
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos



Offline ondraseek

je me jasny ze jednou to prijit musi ale tak oddalit to muzu a pritom predchozi majitel rikal ze je delal
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
je me jasny ze jednou to prijit musi ale tak oddalit to muzu a pritom predchozi majitel rikal ze je delal

Když o to budeš pravidělně pečovat ta to jen oddálíš ale stejně to shnije.. poradím ti:... sežeň si nerez plech a někoho kdo to umí opravdu dobře z COčkem a máš klid... jen se to trochu huř stříká.. ja to měl na fialce skoro hned ze začatku a byl klid..... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

Měl jsem tu čest očesávat dva galanty. Ikdyž z venku to vypadá, že je lem dobrý a máš sem tam nějaké malinké puchýřky. Ze vnitř je lem rezavý a oranžový jak pomeranč..Takže na tu tvoji upravovací prácičku bych se vykašlal a udělal to rovnou nově (vyjde tě to ve finále levněji, protože to zapatlávání bude k ničemu). Pokud to vypadá ještě dobře tak bych na to asi prděl a udělal to až další rok. Nikdy nevíš co se bude dít za rok.. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Tak takhle to vypadá z venku a druhé foto ze vnitř....pěkné co.

Ikdyž to vypadá dobře tak prostě není. Takže pokud jsou puchýřky. Chce to prostě nové. pokud to chceš fakt jen šolíchat tak na to rovnou s....r a nech to být. Nemá to smysl. Ovšem to bych se opakoval :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline ondraseek

tak hrozny to nemam zatim
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

no..tady to z venku vypadalo nádherně bez žádných  půchýřků atd..a přitom tohle  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline ondraseek

jo a jakyho mas teda ted galanta? jaktoze tu nemas fotku?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

mam založíno v profilu .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline ondraseek

 :Djo peknej kolik si jich teda mel galosu 3?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline elkappi

Za lem na kombíka jsem dal 700 za kus (klempíř na něj nadával že stáli za hovno ale to prej všechny) pak vařil ty klobouky tlumičů v motorovém prostoru(díry skrz) pak ještě opravoval zadní nárazník a stříkal celí blatník. Za vaření kitování a stříkání si řekl 5000 (není to hitparáda ale za ty drobný hodně dobrý) Praha Malešice
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Něco podobné mě čeká na jaře. :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hlavně chladit ať to nechytne jako mě u Tomulacovýho. :(


Offline elkappi

taky jsem se tím dřív zabejval kit a podobný sračky ale rez je jak rakovina a ta se musí vyříznout.
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

taky mi udělali za málo peněz vyvaření..no jo..to znamená také málo muziky..a když jsem o půl roku později zjistil jak...jéje..mno a lak...jéje...mno takže ve finále mě to stálo třikrát tolik než jeden dražší slušný...

Bohužel..v dnešní době je šikovných a poctivých dílen v jednom málo.
Tak držím palce, že jsi na ně narazil a snad bude vše ok :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue