GalantWeb

Klubová trička

Anketa

Jaký naávrh na klubové triko?

Návrh od in4mator
2 (25%)
Návrh od Werewolf66
6 (75%)

Celkem hlasovalo: 8

Hlasování ukončeno: 23.12.2015 - 06:31:39

Offline ondraseek

tak kdyby byla fotka jako je ten kombik tak samozrejme lepsi
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Werewolf66

ja taky hledam, ale nic sem nenasel, klidne to muze byt i v nejakem mensim rozliseni, toho kombika se mi povedlo docela dobre zvektorovat a zvetsit ze ma 400dpi :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!



Offline ondraseek

to uz je moc mali :D
se necha zvetsit ne?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Werewolf66

Ondrasek: no prave ze moc ne, celkem jednoduse pujdou zvetsit obrazky co nejsou moc slozity, jako je treba ten kombik, ten je jednobarevnej a je tam jen par linek...ale todle je pravny a strasne komplikovany, to se ten program z toho vopupinkuje a vysledek bude stat za prd

jinak takle verze i s galantwebem....co myslite?

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline ondraseek

Ondrasek: no prave ze moc ne, celkem jednoduse pujdou zvetsit obrazky co nejsou moc slozity, jako je treba ten kombik, ten je jednobarevnej a je tam jen par linek...ale todle je pravny a strasne komplikovany, to se ten program z toho vopupinkuje a vysledek bude stat za prd

jinak takle verze i s galantwebem....co myslite?


dobry ale ja chci sedan ](-: ](-:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

Možná mnohé zvás zklamu....Ano chápu, chcete se pochlubit, že tam máte super motory a já nevím co ještě. Chápu.
Ovšem nejde to dělat tak, že oblast textu je stejně veliká jak obrázek ba větší....To nejde. To ten obrázek může být rovnou doplněk. První co vidím je když se podívám na ten návrh trika je ten červenej obdélník, pak obrázek, hned na to mi pozornost odpoutá další text pod tím červeným....

Prostě, mělo by to být decentní a nenásilné...Přesto účiné
Takže za mě logo (obrázek) třeba to co tu bylo od werewolfa, no a pod to malý, jednonářkový a né dlouhý, text veliký max 33% horního loga. Např: galantweb; jméno člena; galant; legnum; VR-4, atd...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Overlord

Ti,co mají jinačí motor jsou diskriminovaní.  :D


Offline Werewolf66

Možná mnohé zvás zklamu....Ano chápu, chcete se pochlubit, že tam máte super motory a já nevím co ještě. Chápu.
Ovšem nejde to dělat tak, že oblast textu je stejně veliká jak obrázek ba větší....To nejde. To ten obrázek může být rovnou doplněk. První co vidím je když se podívám na ten návrh trika je ten červenej obdélník, pak obrázek, hned na to mi pozornost odpoutá další text pod tím červeným....

Prostě, mělo by to být decentní a nenásilné...Přesto účiné
Takže za mě logo (obrázek) třeba to co tu bylo od werewolfa, no a pod to malý, jednonářkový a né dlouhý, text veliký max 33% horního loga. Např: galantweb; jméno člena; galant; legnum; VR-4, atd...

Hele zkus to nejak dat dohromady, treba i v malovani a hodit to sem, ja to vymejslim podle sebe co mi prijde dobre. Koneckoncu ten muj navrh nemusi byt "klubove" tricko....muze to byt neco jineho.

Overlord: na GDI a TD nebyl cas, ale urcite budou obe :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Nechal bych obr. auta a pod ním jen 6A13 .  Třeba ještě na něco dalšího přijdu.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nebo 6A13 bez obrázku,byla by to šifra jen pro znalé. :-D


Offline Werewolf66

Nechal bych obr. auta a pod ním jen 6A13 .  Třeba ještě na něco dalšího přijdu.

ja si taky myslim ze s tim odkazem je toho tam moc....Ale nechal bych i obsah a usporadani valcu (u GDI tam bude asi 2.4______GDI)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Právě to, že tam je jen odkaz na typ motoru , je pro zvědavé ťuknutí , aby se zajímali na netu WOCOGO . Proto navrhuji jen ten typ motoru - vše ostatní je dané . :-D

Někde jsem viděl nálepku Inside 6A13TT místo intelu. Najdu a vložím.
« Poslední změna: 15.12.2015 - 09:40:29 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Proč zakládáte nové vlákno? :) http://www.galantweb.com/index.php/topic,3827.msg49329.html#msg49329
Jinak plánuju tisknout ten Jeníčkův motiv, už to mám zvektorizované, jenom to chci přes Vánoce doladit, první týden v lednu to půjde do tisku. Ten váš nový motiv se mi popravdě moc nelíbí, je to takové nevýrazné (myslím obrázek), skoro ani nejde poznat, že to je žralok. Ten můj, resp. Jeníčkův je takový čistší... původně jsem tam ani nechtěl dávat adresu webu, ale změnil jsem názor.
Triko bude černé, celková velikost motivu bude cca 10x10cm, teď nevím přesně, umístěné bude na srdce. Cena 200 až 300 Kč, nedokázali mi říct přesně. Nechám udělat asi 10ks, dvě si nechávám, ostatních se mi doufám podaří zbavit... :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Jeníček

díky za snahu, in4matore  ^_^  já určitě beru jedno tričko velikost M nebo L, bude-li možnost osobního předání a též i ozkoušení :-) jinak mám návrh, zda-li by se ti nepodařilo udělat to samé logo jen se sedanem, aby nebyla menší polovina klubu diskriminovaná? byl by pak určitě i větší zájem  :mellow:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Werewolf66

Jelikoz jsou dva navrhy na klubova trika, tak by bylo fajn aby se rozhodla jak maji vypadat aby to bylo jednotné. Je tu anketa ktera pobezi 7 dni at rozhodnou ostatni.

Návrh od in4mator:



Návrh od Werewolf66







Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Fabregas

To je pěkný všechno a kulatý Galant je kde??? ](-:  :'(


Offline Drak

ja bych chtěl obrazek auta od Warewolfa s napisem od iv4matora :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

ja bych chtěl obrazek auta od Warewolfa s napisem od iv4matora :)

a v jaky velikosti a jakou barvu tricka? :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!