GalantWeb

Jak odemknout galanta

Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
Heeeeelp  :'( :'(

Nevi nekdo jak se dostat do galanta ('93) bez pouziti dalkoveho ovladani, jen s klicem? Je nekde schovany zamek?
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline Drak

a to nemáš na autě jedinej zámek?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Jasně, cihlou ! :D
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline ivovik


Offline Pepe

Heeeeelp  :'( :'(

Nevi nekdo jak se dostat do galanta ('93) bez pouziti dalkoveho ovladani, jen s klicem? Je nekde schovany zamek?
Dveřě řidiče , spolujezdce a kufr, tam musííííííííííííííííl zamky by
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

No a když si někdo zámky zaslepí a zavaří, tak si má připravit nouzové řešení na odemknutí.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
Nic sem nezaslepoval ani nezavaroval. Proste zadny zamek nemam. Na jinem foru mi radili, ze byva ten zamek na klice u ridice jemne zatmeleny, a uvidim tam jemne vystouply povrch. A pro nouzovy pripad staci seskrabnout tu tenkou vrstvu. Skutecne jsem tam uvidel i nahmatal vystouple kolecko. Bohuzel tam zamek nebyl, akorat jsem si zbytecne vyhloubil do kliky centimetrovou diru a auto mi za 900,- otevrel (bez cihly) zamecnik. Nabil jsem baterku a dalkove ovladani opet funguje. Skoda jen te serednosti co mam ted na klice  :worried: :worried: :worried:
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
to černý na předních dveří u kliky je zámek, to tam snad máš ne?
nebo sis koupil auto po úpravě nějakýho šílenýho tunera?  :o


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22
begy, fakt nemam, presne v tomhle miste sem zkusil vyvrtat diru a nikde nic
Mitsubishi Galant 2.0i '93


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Kvalitní tuning.. Ze tuner nezatmelil i dvere :)
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Pepe

Nic sem nezaslepoval ani nezavaroval. Proste zadny zamek nemam. Na jinem foru mi radili, ze byva ten zamek na klice u ridice jemne zatmeleny, a uvidim tam jemne vystouply povrch. A pro nouzovy pripad staci seskrabnout tu tenkou vrstvu. Skutecne jsem tam uvidel i nahmatal vystouple kolecko. Bohuzel tam zamek nebyl, akorat jsem si zbytecne vyhloubil do kliky centimetrovou diru a auto mi za 900,- otevrel (bez cihly) zamecnik. Nabil jsem baterku a dalkove ovladani opet funguje. Skoda jen te serednosti co mam ted na klice  :worried: :worried: :worried:
Poslední možnost pro všechny - vrakáč -a koupit kliku se zámkem. A dofej že tuner nevytunil táhla k zámku. :P :D :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no k tomu asi není co jinýho dodat, někdo se ti asi fakt slušně pomstil :( 
Jinak baterka jde celkem pohodlně dobít, když vlezeš pod motor a dáš nabíječku přímo na alternátor


Offline mitch

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 22