GalantWeb

pokles vykonu

Offline libor

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Mam lancer 91 s motorom 4g15 1,5l 12V, neviem co sa stalo ale strasne mi poklesol vykon a motor nechce tahat. Su svetle chvilky ked sa mu chce ale je to len sem tam.
Skontroloval som: volu na ventiloch - OK, tlaky vo valcoch - OK (11-12bar), premeral som vstreky - OK, skontroloval som predzapal - OK, sviecky - OK, palivovy filter je nový, vzduchový je cistý, preblikal som riadiacku a nehlasi chybu, vymenil som kompletne výfuk a vyhodil KAT, skontroloval vsetky hadicky - OK a nic olej ani vodu mi nezerie .
 Co mam este urobit? poradte niekto. Ja som uz bezradný.
Uplne som rozobral klapku a vycistil, premeral TPS - OK zmenil som jeho polohu, zlepsilo sa to ale stale to sem tam vypadne.
Skusal som nastavit volnobeh ale stale sa mi nezdvihaju otacky pri volnobehu ked tocim s volantom ako to urobit?
Postupoval som podla navodu ktory tu je ale ja mam iný motor a neviem ci netreba este nieco urobit.


Offline Syst

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
zeby reset ECU? paliva dostava dost aj pri zataze?


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
Aká bola vôľa ventilov za studena, prípadne za tepla? Skontroloval si aj stav sviečkových káblov? Stav rozdeľovača, veko rozdeľovača? Premeral si indukčnú cievku? Aké si dal sviečky? Ďalej ti veľký pokles výkonu môže spôsobiť zanesený niektorý z filtrov palivovej sústavy. Sitko na čerpadle, filter pri nádrži, filter v motorovom priestore. Ďalej nemáš vyťahaný rozvodový remeň, nepreskočil o zub? Môže ti odchádzať prietokomer vzduchu (váha vzduchu), premerať sa nedá, iba jej teplotné čidlo.
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5