GalantWeb

Odesel chladic

Offline vencaxxx

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Muze mi nekdo poradit? Odesel mi na Galantu r.v. 90 2,0 GTi 16V chladic, kdyz zacnu lit vodu do chladice, za chvili vsechna vytece malou dirkou uprostred a chladic zustava prazdny. Voda v nadrzce vpravo zustava. Problem je v tom ze jsem s autem nekolikrat i s touto zavadou jel, sice jsem to setril jak se dalo ale jel, je mozny ze se neco vazneji poskodi? Pomaha v tomhle pripade maly olejovy chladic? Rucicka teploty zustava na normalu. Potrebuju jeste dojet do servisu. Diky za rady


Offline Pepe

Muze mi nekdo poradit? Odesel mi na Galantu r.v. 90 2,0 GTi 16V chladic, kdyz zacnu lit vodu do chladice, za chvili vsechna vytece malou dirkou uprostred a chladic zustava prazdny. Voda v nadrzce vpravo zustava. Problem je v tom ze jsem s autem nekolikrat i s touto zavadou jel, sice jsem to setril jak se dalo ale jel, je mozny ze se neco vazneji poskodi? Pomaha v tomhle pripade maly olejovy chladic? Rucicka teploty zustava na normalu. Potrebuju jeste dojet do servisu. Diky za rady
Kde uprostřed ??? Dole nebo uprustřed. To máš egál, když je zkorodován nebo proražen na chladících trubkách
je nutná výměna nebo sežeň svařeče-dílnu-na měď a nech zaletovat.  Jinak koupě nového.
Malý olejový chladič chladí olej , ne vodu, takže nepomáhá ale můžeš ZADŘÍT motor,a to JE DRAHÉÉ. :'( :anz:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
pokud jsi jel bez vody, nechladí se ti hlava, těsnění pod hlavou si taky užije své.
Jinak na některý dirky se dá použít lepoxmetal (nebo jiný pryskiřicový lepidlo) nebo prodávají na pumpách atd. takovou plastelínovou hmotu. Po důkladném rozmačkání se s ní ta díra zadělá, jen mám zkušenost že tahle hmota má mizernou "viskozitu" tedy trhá se a špatně přilnává k povrchu. V tomhle ohledu je lepoxmetal geniální, jen zase strašně dlouho tvrdne.


Offline vencaxxx

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Diky za rady. Vyresil jsem to tak ze objednam novy chladic a na dojeti jsem pouzil trik, ze jsem do chladice nasypal trochu mletyho kafe a ta dirka se ucpala, tedka to zatim drzi a nic netece, akorat se bojim jestli jsem neco neznicil tou jizdou vcera, asi 25 km fakt pomalu, ale kdyz jsem dojel uz to mel trochu jinej zvuk, pak to ale jelo zas celkem normalne. Akorat me trapi jeste jedna vec. Kdyz ten chladic jeste netekl - v zime, tak se mi auto skoro neohralo. I ted kdyz jsem zas dolil vodu a jel jsem domu z prace, tak se rucicka vysplhala asi do 1/3 a tam se zastavila. V zime jsem se v aute ani neohral protoze topeni foukalo teply ale ne horky vzduch jako kdyz je auto ohraty. Jinak bylo ale vsechno OK a jezdil jsem tak celou zimu. Vyresi to vymena chladice? Mohlo odejit jeste neco?


Offline Drak

jestli se ti v zimě auto neohřálo, tak moh odejít termostat
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Alik

ja mam chladic na GTI na prodej -origos DENSO zadna sracka!!!!
COLT@seznam.gti
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov