GalantWeb

Uložení tlumičů, servis manuál - HELP

Offline Jokl

Mám dotaz kolem uložení tlumičů. Horní miska předních je celkem zkorodovaná (spíše kolem misky). Misku jste někdy měnil někdo? Nebo taky vyvařit? Pokud výměna dílu, tak existuje jen originál k mání? Čeká mě výměna předních, jsou vyteklé.. V Úvalech nabízí sadu tlumičů za cca 1500, je to risk brát, když člověk neví kolik to má nalítané a v jakém jsou vlastně stavu?

U zadních to nevypadá, že jsou vyteklé, ale slyším občas nějaké klepání. K tlumičům se dá dostat jedině přes plasty v kufru. je tam nějaký zádrhel při odmašlení na co si dát bacha? Občas něco oddělám, ale zpět to je někdy fuška :-)

Na e-bay jsou k mání servisní manuály, ale ted jen k poslednímu modelu Galoše. Nemáte někdo servisní book? Nemyslím návod k použití, ale pro servisy.

Díky za případné rady místních nadšenců, Jokl


Offline Pepe

 Kemo , kurňa, jaký máš auto ??? Galant >92 má ložiska kuličková, 93 >má misku , která jako náhradní díl stojí 2600, jen originál, druhov. není.  Jednu jsem vyvařil a druhou sehnal od Vávry
v dobrým stavu. Vrakáč tlumiče ??? Kup nové, jsou drahé ale  KAYABA. Čus :D :laugh: :worried:

 A servis manual na 96> sedí , podvozek má stejné díly , tak ho stáhni.
« Poslední změna: 12.04.2007 - 20:49:34 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001