GalantWeb

Servis

Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
ahoj panove. tak jsem se zaregistrovanej a jsem novym clenem. konecne jsem nasel nejaky stranky, ktery se venujou galantum.  jsem take jeho majitelem, konkretne 97 rocnik, 2 litr

jak tak na to tady koukam, vypada to skvele, dokonce i srazy se poradaj , no supr !

pro zacatek bych od vas potrebaoval radu. neznate nejakej servis v praze, kterej galantum rozumi a ma rozumny ceny ?

vyzkousel jsem uz nejake, dokonce i mimo prahu a popravde receno, moc spokojenej sem s nima nebyl. nekdy fakt zajimavy jednani...

potrebuju vymenit olej (coz bych mozna zvladl) , vymenit filtry atd, zkontrolovat brzdy (kapalinu, odvdusnit,..) a taky se podivat na spojku...to z tech horsich veci. je toho vic, ale nechci tady zbytecne otravovat.

koukal jsem, na servis Dalcar, coz je pry lidi z byvaleho Denzelu. mate nekdo nejakou zkusenost ? pripadne nejakej jinej servis. dik za info, moc mi tim pomuzete



 
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
osobně mám s Origo servisy spíš horší zkušenosti.

pokud můžu dělám si vše sám a ostatní u kamarádů v obyč. servisech. Za prvý je to levnější a za druhý můžu být bez problémů u auta když to dělají.  


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
mam podobnej nazor. nejhorsi zkusenost mam se servisem ESOCAR. nechci se jich nejak dotknout, ale neco takovyho jsem v zivote nezazil. jednani tragedie, kvalita taky nic moc. prisahal jsem , ze uz tam nikdy nepojedu...

popravde receno, taky bych si radsi nejaky veci nechal udelat u kamarada nebo v malem servisu, ale bohuzel nikoho takoveho neznam.

i kdyz spatnou zkusenost mam taky s panem Farou ( trio) ze sedlcan. nechci mu nejak ublizit pokud je clenem klubu nebo tak nejak , ale rikal jsem si, ze kdyz se specializuje na mitsubishi, tak to bude dobry, ale taky to nebylo uplne idealni...skoda, docela jsem mu veril.
teda abych mu jen nekrivdil vyhovuje mi , kdyz chci neco poslat.vse probehne rychle, ceny vetsinou ok, kvalita taky.

ale  protoze nemuzu jezdit do sedlcan casto, je to prece jen z ruky, hledam neco dobryho v praze.
« Poslední změna: 11.05.2006 - 09:55:58 od shark »
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak to mám asi štěstí......

kolem domu mám do 100m dva servisy, oba dobře znám. K jednomu mám takovej vřelejší vztah, sám má Mitsubishi - i když Pajero.

jestli máš někde místo můžu se někdy stavit a pomoct ti s něčím


Offline shark

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
diky za nabidku, vazim si ji, necekal jsem takovou vstricnost k novackovi...

misto bych mel, ale bohuzel asi bys mi moc "nepomohl", ale spis bys to delal sam  :) , nikdy jsem nic takoveho nedelal, takze by to bylo hlavne na tobe...

kazdopadne az prijde cas, rad bych tve nabidky vyuzil a mohli bychom neco spachat...;-)
« Poslední změna: 12.05.2006 - 08:57:28 od shark »
Galant 2.0, 136 k, 1997


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Begy je sikovneej..... rad pomuze vid....?Jeste Ti neco dluzim tatko.... :P
« Poslední změna: 24.09.2006 - 23:20:16 od kenry »
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline EmKei

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 56
    • 3D Graphic & Design from Czech Republic
No ja davam svou Micinu do servisu co mam za rohem.. je to takovej malej domaci servis ale sou tam vstricni dobra dohoda sice ne specializovany ale me vyhovujou . .  a je to v praze (Mala Chuchle - vedle meho bytecku (fa ALBION) ). . . no cenu si uctujou cca 300,-/h ale neni to 100% protoze je to hlavne na dohode.. dili taky shanej v pohode a levne.. nechal sem si tam menit uz klinaky, nejake cepy a manzetu na kole, a sou v pohode.. a jeste dalsi picoviny co nestojej za rec. . . (co si udelam doma na morave sam ale byl sem zrovna v Praze :-) )
http://www.cg-graphic.com
http://www.piratka.com
Mitsubishi Galant 2.4GDI GDS - r.v 1999, 110kW, Val.Meziříčí - Praha