GalantWeb

místnost "ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI" ??

Offline ada4

Draku, nechtěl bys založit místnost, která by se zabývala špatnýma zkušenostma? Nebo taková místnost existuje? Jel jsem teď kupovat motor do jednoho servisu co se "specializuje" na Japonce - konkretne http://www.autojapan.cz/ a co se mi tam borec snažil prodat jako "krásnej čistej motor, půl roku záruka, najeto asi 120.000 km, za 12.000,-", to jsem ještě neviděl.. motor tak špinavej a orezlej, ze by do toho člověk nasypal hezkých pár tisíc než by se to rozumně zprovoznilo, nemluvě o tom, že tam stál 2 roky na dešti...
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
tu zaruku ti dal asi na to , že ten motor ti vydrží kludne stáť na daždi ešte POL  ROKA a potom ho asi už len pozametáš......ináč fakt drzosť povedať na toto krásnej motor
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Drak

Každý slušný vrakoviště ma motory a převodovky pěkně v such a pod střechou. Je to nejcenější co z vraku lze získat. Kus kovu na fotce si ani nezaslouží nazvat motor.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Draku, nechtěl bys založit místnost, která by se zabývala špatnýma zkušenostma? Nebo taková místnost existuje? Jel jsem teď kupovat motor do jednoho servisu co se "specializuje" na Japonce - konkretne http://www.autojapan.cz/ a co se mi tam borec snažil prodat jako "krásnej čistej motor, půl roku záruka, najeto asi 120.000 km, za 12.000,-", to jsem ještě neviděl.. motor tak špinavej a orezlej, ze by do toho člověk nasypal hezkých pár tisíc než by se to rozumně zprovoznilo, nemluvě o tom, že tam stál 2 roky na dešti...

Tak to si asi nemohl odolat......za tak příznivou cenu.....že jo.. :-)
Chtěla sem být slušná.....ale nemůžu...
tohle mě někdo nabídnout za 12000,- tak mu rozmlátim hubu a pak ho uškrtím tim volnym řemenem co na tom visí ...
To by ti nevzali ani ve výkupu zběrnech surovin .. :-)
A těch půl roku je asi záruka na to že nebudeš vědět kde začít ..
Dobso...


Offline estimator

ale ta miestnost by bola docela fajn :-)
to swiftt:
potom ho uz len pozametas  -_- -_- :D :laugh: :laugh: tak to si ma dostal  :D


Offline Howler

chtěl bych taky do sveho V6, ale vím že cena se tak pohybuje, samozřejmě že ne asi za stav co jsi zrovna ty měl, jak to řešíš s budoucí technickou, nebo jen přebiješ čísla?


Offline ada4

Nic nepřebíjím. Mi ten motor (2.0 V6) po 5000 km po koupi kleknul (ojniční čepy), tak jsem ho měnil celej. Jestli chceš V6, můžu ti dát telefon na borca, od kterýho jsem ho nakonec sehnal za VELMI rozumnej peníz a v super stavu. Tehdy tam měl ještě další 2 :)
Na tom motoru na fotce bylo dokonce i vybroušený číslo, na tom, co jsem sehnal, je origoš, takže pro mě je to ok. Ty bys to asi musel přerazit.
1995 Galant 2.0 V6-24


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
U vás musia sedieť aj čísla na motore s techničákom ?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline ada4

Číslo motoru ne, ale typ jo.
1995 Galant 2.0 V6-24