GalantWeb

Sraz Zličín a Lasergame

Offline tombik

Tak jo pánové, nejprve informace...jak se někdo ptal co je to ta lasergame: http://zonagama.cz/hra-laser-game.html
Doporučuju přečíst i ostatním, jsou tam i cenny a tak.

Navrhovaný termín je sobota 15.5.2010. Čas i termín bych ještě nechal trochu plavat aby to vyhovovalo co nejvíc lidem.

Sraz bych udělal buď v nějakém klidnějším rohu parkoviště od Metropole Zličín, nebo na střeše obchodního domu Šestka, odkud bychom pak jeli na Zličín v koloně.

Co tomu tedy říkáte?


Offline koty

já bych to bral jen na metropoly se nedá zaparkovat většinou jen u tý myčky tam je místo jinak full -_- dál to moc neznám spíš kolik jedinců hodlá dorazit  :D
« Poslední změna: 18.04.2010 - 21:58:38 od koty »
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

když bude čas, tak dorazím:) zatím toho 16 muzu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline tombik

Tak myslim ze kdyz budeme u ty mycky tak to nebude problem. Konec koncu nemusime se snazit narvat mezi vsechny ty nezajimavy vozy tam ne? ;-) :D

Drak: Hele my puvodne zamysleli spis sobotu, ale tak proc ne, je tedy k jednani 15./16. A koukej vzit Leguana :-)
Uvidime komu se bude co hodit vic...


Offline morfes

Mám tedy v kalendáři 15/16 sraz galantwebu  :mellow:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Misak

je treba delat rezervaci? zni to pekne, ale zatim nevim, jak na tom budu financne. Kazdopadne bych se rad dostavil.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline tombik

Vim ze kdykoli jsme chteli jit s prateli na lasergame tak nebyla rezervace nutna. Horsi by bylo kdyby to uz nekdo rezervovane mel. Myslim ze tak tyden dopredu kdyz budeme vedet ze tam opravdu pojedeme a kolik nas tak bude, tak bych jim zavolal.

Zatim bych teda zadny rezervace asi neresil.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jo, dragonek to vidí reálně, ale dovalí se Subaru, snad to nevadí...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To je na mě móóóc daleko.  Koukal sem na mapu členů. Co takhle udělat ještě jeden sraz třeba v Jihlavě pro nás co jsme od Prahy poněkud vzdálení? Šel by do toho někdo?
Radouš


Offline tombik

Dragonek bude vitan i se Subaru. Aspon je to japonec, sranda bude az se na vas nekdy pojedu podivat treba za pul roku se Seatem :D

Radous: Vidis ze i Dragonek od Němec dorazí...

Jinak dle zkusenosti v AbsinthMafii, ktere jsem clenem jezdi do Prahy i clenove ze slovenska a to jde o Alkoholickou akci, takze se nemohou pak odvezt domu vozidlem ;)
« Poslední změna: 19.04.2010 - 22:09:05 od tombik »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Radous - máš to 130km skoro pořád po dálnici.
Já to mám 200km z toho 70km po okresce, kde se ná předjíždět..

So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tomasssr

Radous: Taky bych podnik něco menšího někde tady poblíž (jsem z Třebíče). Ta Brtnice se mi zdála ideální, kousíček od Brtnice je i letiště Komárovice, kde se dá zasprintovat apod... :undecided:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline tombik


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Radous: Taky bych podnik něco menšího někde tady poblíž (jsem z Třebíče). Ta Brtnice se mi zdála ideální, kousíček od Brtnice je i letiště Komárovice, kde se dá zasprintovat apod... :undecided:

Jsem pro. Už jsme dva. Přidá se někdo?
Radouš


Offline morfes

Hele chlapi jestli uděláte větší sraz tam u vás , než mi tady v Praze, tak to bude jako docela ostuda :-P
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Ghost Buster

Chlapi, budete pořádat i nějaký sraz na konci léta, případně na podzim?

Teď bohužel nemám čas a ani auto ve stavu, se kterým bych se chtěl nějak prezentovat  ^_^

Btw.: Jak to dopadlo s rámečky pro SPZ?



Offline tombik

Co me se tyce tak rozhodne na konci leta nic organizovat asi nebudu, protoze tou dobou budu resit depozit a konzervaci vozu a tak...

Ale pokud zorganizuje někdo jiný tak se snad i zůčastním, akorát už asi ne s Micinkou :-(
« Poslední změna: 24.04.2010 - 23:16:11 od tombik »


Offline tombik

Hehe, to to vypada pekne, takze z celyho galantwebu se nas sejde 6 pokud dorazi vsichni kdo napsali ze by snad mohli dorazit? :D


Offline Misak

Pocitas i se mnou a moji drahou polovickou? Jak jsem psal, predbezne, ale spise ano.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline tombik

Pokud vezmes i polovicku tak teda 7 :-) Nic neobjednavam nebo tak, na jednu hru bychom meli najit misto urcite ale zavolam tam v tom tydnu pred srazem abych se ujistil.