GalantWeb

táhlo

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Nevíte někdo jak sundat to "táhlo" co se s nim nuluje počítadlo? Dal jsem do toho celkem sílu a nepovedlo se mi to a nerad bych to olomil... je na to nějakej fígl?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

To "táhlo" je šroubovací. Tak jako když se povolujou šrouby
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Moc dík, rval jsem za to jak zběsilej ale otočit s tim mě nenapadlo. Potřeboval jsem to kvůli tomu že sem se pustil do toho podsvicování, už mám hotový budíky (skoro)... :D  
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

Tak pak se pochlub, jak to dopadlo. Jestli o tom mám taky přemejšlet a nebo jit do plasmy :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak to mám hotový, mám tam celkem deset modrejch diod, v těch velkejch objímkách je to po dvou.... ještě seženu červenou ledku na červený pásmo na otáčkách a bude to ůplně komplet a pak dám i fotku, body tam vidět nejsou, když se namířej ty dvě ledky od sebe tak to je OK. Nejdřív sem koupil modrý žárovky a svítilo to ůplně stejně zeleně takže s těma to nejde, jde to jenom s ledkama, ty svítěj víc modře...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Jediný co mi vadí je to že ručičky nemaj vlastní objímku ale jsou na stejnym světlovodu jako budíky to znamená že maj takovou žluto-modrou barvu ale to je detail, a můžu říkat že je to schválně, a navrtat to nejde, to bych nejspíš znčil tu fólii s tiš
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak jsem zkoušel tu červenou, ale dvě ledky různý barvy se vedle sebe nedaj zapojit nechápu jak je to možný, ale koukal jsem že třeba Galant_4x4 má stejnej problém...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Dvě různé barvy LED v serii ti nesvítí , protože má každá trochu jinou elektrickou konstrukci. Pro běžnou LED se musí procházející proud omezit do 20mA, tuším že modré mají ten proud vyšší ( asi do 40 mA). Jedna bude svítit, druhá ne. řešení je zapojit každou zvláš
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
jojo každá barva má "svůj" proud....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No to sem právě zkoušel zapojit paralelně dvě ty ledky do objímky a ke každý vlastní odpor ale dělalo to to samý... :( sériově je nezapojuju nikdy, pak některý svítěj míň a některý víc..... Všimnul jsem si toho že maj jinou konstrukci, když to lajcky řeknu tak maj obrácenou polaritu (modrá x červená)
« Poslední změna: 13.12.2005 - 13:54:04 od Benytrans »
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Galante 4x4 jestli tu někde jsi tak mi prosimtě prozraď jestli maj ty novější galanty zvláštní objímku na ručičky, nebo jestli si to nějak dodělával...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)