GalantWeb

Pylový Filtr

Offline stachan

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Přeji pěkný den. Poradíte někdo, kde najdu a jak vyměním pylový filtr ? Galant 2.0i 16V Station Wagon rok 2003. Díky  :confused:  
Stachan


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
bude pravděpodobně pod palubkou a dostaneš se k němu blbě.....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Mě na mojem mišákovi bliká na displeji symbol A/P. V servisu mi řekli že je to zanesený filtr. Tak jsem přemýšlel jestli to není právě ten pilový. A asi u Galanta se k němu dostává stejně blbě, co? Nebo nevíte někdo co s tím?  :mellow:  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
pokud vím tak A/P je malý tlak v klimě. Zřejmě zkratka Aircondition Pressure?


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Citovat
Přeji pěkný den. Poradíte někdo, kde najdu a jak vyměním pylový filtr ? Galant 2.0i 16V Station Wagon rok 2003. Díky  :confused:

Není náhodou za kastlíkem u spolujezdce ?
« Poslední změna: 23.01.2006 - 16:47:16 od jirka »
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Citovat
pokud vím tak A/P je malý tlak v klimě. Zřejmě zkratka Aircondition Pressure?
A/P neni maly tlak v klime, ale spinavej filtr (pylovej). Aspon tak pravi v manualu...
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
to A/P bude nějaká zajímavost, protože na starým panelu mi to taky blikalo...ale ten novej z 97-03 mi nebliká....tlak v klimatizaci to asi nebude, páč to blikalo porád stejně a
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Dle manualu A/P kontrolka je filtracni zarizeni vzduchu.Maj tam taky pekny prasarny v prekladech.je mozny, ze se rozviti kdyz prsi nebo je mlha a je zapnutej vnitrni okruh vetrani.Kdyz se vypne melo by to zhasnout anebo je potreba filtr vycistit.
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
jj, taky mám manuál a našel jsem to v něm. Klima je doplňovaná v létě a to mi dělá už od koupě. Údajně by to měl být pilový filtr klimatizace. Ale proč tedy někdy bliká a jindy svítí? A proč bliká když je klimatizace vypnutá? A jestli to nedělá panel s novějšího typu, tak to je ještě zajímavější. Možná že na novém už to není zapojené...  :P  Nicméně když mám zahřáté auto a prší a já vypnu motor a jdu třeba na 5 min pryč a přijdu, nastartuju a ihned se mi komplet zarosí přední sklo. Taky zajímavé. Ono ty Galanty jsou vesměs nějaké zajímavé...  :hehe:  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline BAD

Citovat
jj, taky mám manuál a našel jsem to v něm. Klima je doplňovaná v létě a to mi dělá už od koupě. Údajně by to měl být pilový filtr klimatizace. Ale proč tedy někdy bliká a jindy svítí? A proč bliká když je klimatizace vypnutá? A jestli to nedělá panel s novějšího typu, tak to je ještě zajímavější. Možná že na novém už to není zapojené...  :P  Nicméně když mám zahřáté auto a prší a já vypnu motor a jdu třeba na 5 min pryč a přijdu, nastartuju a ihned se mi komplet zarosí přední sklo. Taky zajímavé. Ono ty Galanty jsou vesměs nějaké zajímavé...  :hehe:
jestli se ti mlží přední sklo tak by to měl bejt pilovej filtr ...
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
Citovat
jj, taky mám manuál a našel jsem to v něm. Klima je doplňovaná v létě a to mi dělá už od koupě. Údajně by to měl být pilový filtr klimatizace. Ale proč tedy někdy bliká a jindy svítí? A proč bliká když je klimatizace vypnutá? A jestli to nedělá panel s novějšího typu, tak to je ještě zajímavější. Možná že na novém už to není zapojené...  :P  Nicméně když mám zahřáté auto a prší a já vypnu motor a jdu třeba na 5 min pryč a přijdu, nastartuju a ihned se mi komplet zarosí přední sklo. Taky zajímavé. Ono ty Galanty jsou vesměs nějaké zajímavé...  :hehe:
ty máš mauál na našeho galanta?????
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Ano mám.   :P  Je to bichla jako prase s totálně neurčitým formátem. Je CZ/SK dokonce. Přiložím aj nějakou fotku.  :hehe:


(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Ja ten manula mam taky a jsou tam desny prasarny:-))Kazdopadne uz mi chybi naskenovat jenom 20 stranek a pak ho sem soupnu...snad do konce tydne....
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
bože děkuju :mellow:  a vám kucí taky :rolleyes:  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Citovat
bože děkuju :mellow:  a vám kucí taky :rolleyes:
Komu víc ? :rolleyes:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
jj, komu víc?  :P   Asi jirkovi. Byl rychlejší. Kdyby jste řekli před půl rokem, tak už to tu mohlo být.
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
JJ je plne perel:-))Asi to prekladal primo nejakej japoncik starocestinou:-)
Galant '96 1.8 GLSi, Praha