GalantWeb

váha alu

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ted jsem přezul letnáky za zimáky a ty moje 17ctky se mi zdaj náký těžký oproti 15 alu na zimu,tak jsem ty 17ctky hodil na váhu a skoro jsem se zhrozil - 1 kolo má 22,6 kg. To se mi zdá nák moc, nevážil jste někdo svoje kola -nejlépe ze sport edition ,aby se to mohlo porovnat? Já mám alessio a 15 ctky alu jsou origo, ty jsem sice už nevážil, páč jsou na autě, ale typuju je tak do 15 kg. Zdá se mi to celkem dost mít 90 kg váhy jenom v kolech.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ted jsem přezul letnáky za zimáky a ty moje 17ctky se mi zdaj náký těžký oproti 15 alu na zimu,tak jsem ty 17ctky hodil na váhu a skoro jsem se zhrozil - 1 kolo má 22,6 kg. To se mi zdá nák moc, nevážil jste někdo svoje kola -nejlépe ze sport edition ,aby se to mohlo porovnat? Já mám alessio a 15 ctky alu jsou origo, ty jsem sice už nevážil, páč jsou na autě, ale typuju je tak do 15 kg. Zdá se mi to celkem dost mít 90 kg váhy jenom v kolech.

Moje roty váží necelých 8kg disk plus cca 8kg guma, možná míň.. Jo, neodpružená hmota dělá hodně.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Tak to máš super váhu!

Jo, to jo, ale problém je s dírama v silnici. Musíš si dávat velkej pozor... Jinak je disk kaše.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

Co jsem tak ze zvědavosti vážil v domácích podmínkach kola, tak letní 17" BSA maj 6,7 kilo a originalní Enkei jsou ještě o něco lehčí. Gumy těch cca 8kilo budou mít. Některé levnější Al disky jsou těžší než plechové kola a jejih funkce je jen na vzhled a trpící ložisko :)  Pak takové kolo musíš roztočit a zastavit.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to bude asi muj případ, tohle kolo váží snad jak 2 plecháče


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Má někdo ještě ty 17 tky ze sport edition na prodej? Ty moje alessio maj 1 malilinkou výhodu- bez toho vnitřního kroužku pasujou na nissan, vlastně byly na 200sx-kdysi.
« Poslední změna: 15.11.2010 - 19:49:23 od robb »


Offline koty

moje kola 17 ze sport editiona jsou taky  těžký nevážil jsem je ,ale 15 origo mitsu jsou o hodně lehčí  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to by mě fakt zajímala jejich váha


Offline morfes

nenapadlo mě je vážit, ale zkusím je taky zvážit, až budu přezouvat :D
jinak 17" SE jdou taky na 200sx...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jo, jasně, nissan má o milimetr menší střed
« Poslední změna: 15.11.2010 - 21:14:40 od robb »


Offline koty

já kola ze SE vyděl i na primeře na p11
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
na 200sx foru byly ty z SE nezčetně krát na prodej.. za pár tisíc .. pasovat pasují...na s13 model


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No uvidím až o jak hodně budou lehčí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Už jsem přezul, tak jsem zvážil origo 15 ctky a rozdíl je 7 kilo!!!!
« Poslední změna: 08.04.2011 - 19:05:01 od robb »


Offline BlackJack

Povím Vám sám, že na 14" zimních se mi jezdilo parádně oproti 17" liťákům.

Taková kola jsou jen na vzhled, nádherné roviny a na projíždění zatáček, ale na běžné jezdění po našich cestách naprd.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to máš pravdu,třeba usek od Mimoně do Jablonné v podještědí je totálně uděsnej, takový díry nejsou ani na polní cestě! nejezdí se tam víc, jak 30km/h,jinak urveš kolo.
« Poslední změna: 23.03.2011 - 07:48:00 od robb »


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Robbe, máš krásný ty originální 15ctky. To sis někde nechával lakovat? Napiš prosím kde a za kolik? :mellow: Taky bych si dal rád do kupy ty svoje.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ne to je muj vlastní výtvor sprejem.


Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
A vydrží to něco? ja sem teda sprejoval jen plecháč (rezervu) ale barva se brzo začla na hranách loupat. Proto se ptám zda-li se nemusí barva vypalovat, speciálně nanášet, či tak něco... Kouknu teda asi po nějakým jiným spreji