GalantWeb

Kotuce na Galanta 2,5 V6 24 r.v.1999

Offline Zdenko

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Pozdravujem vsetkych
 Mam taky problem. Minuleho tyzdna som sa rozhodol menit predne kotuce. Podla typu auta som objednal nove. Ked som ich siel zakladat tak som ich premeral a zistil ze ja mam kotuce priemeru 291mm +/- vzhladom na to ze su po obvode uz hrdzave tasko zmerat presne. Ja som kotuce este nemenil mam ich od kedy som kupil auto z bazaru a nepametam sa ze by tam niekto nieco spominal o upravach brzd alebo priemeru kotuca. No napr. dosky predne podla typu auta pasuju tie som uz menil a bolo to v pohode.
Oreginalne kotuce su podstatne mensie v priemere a ak ich tam zalozim dosky cca. 4mm precnievaju nad kotuc. Pravdu povediac som v koncoch zhanal som tento priemer ale ani priamo u dovozcu som nepochodil. Tvrdia ze tento priemer sa na galanta nikdy nemontoval.
Ak niekto mate taketo kotuce dajte vediet ze z coho vlastne su pripadne aj kde sa daju zohnat. Dakujem   :undecided:
« Poslední změna: 23.02.2009 - 22:06:03 od Zdenko »


Offline Pepe

Maximální průměr na tvé autí je 276 mm anebo 256 mm.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Zdenko, kolik máš děr na kola? Ja jen jestli tam nemá brzdy třeba z 3000GT nebo tak...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

jestli mas 5 děr a na kotouči vyraženo pruměr 294 a tlouška 22,4, tak tam někdo nacpal brzdy bud z EVA, nebo VR4 nebo z Grandise :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Modyk

  • Host
Zdravím všechny.
Dnes jsem měřil kotouče na svém autě, mám průměr 275 mm. Sháním totiž nové a nevím jaké. Poraďte, doporučte něco kvalitnějšího. Nechci tam totiž dát něco co za chvilku zase odejde. Nemá někdo zkušenosti s brzdami Galfer nebo Zimmermann?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Kup Brembo kotouče a desky od TEXTARu a budeš spokojenej... Tahle kombinace je  vražedná.... Nikdy nebudeš chtít jinak..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
jestli mas 5 děr a na kotouči vyraženo pruměr 294 a tlouška 22,4, tak tam někdo nacpal brzdy bud z EVA, nebo VR4 nebo z Grandise :-)
na to pasuju kotuče z EVA , VR4 alebo grandis? Tam je asi potrebne aj výmena náboja nie ?
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Vyměníš LUG za 5ti díru, dáš novej kotouč, brzdič je bolt on a máš to hotový.... Větší brzdy za cenu půlky auta..:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
No dobre. Takže kombináciu z eva alebo ineho vynechám a skusim tu čo si spominal :-D Brembo-Textar ....tiež idem menit brzdy a mal som v plane dat nejaké väčšie kotúče a tak ale nechám to a skúsim tie bremba...
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Lades

zdarec. ja mam Zimmermann ale teprve chvilku takze zkusenosti zatim dobry ale po tak kratke dobe to asi neni moc objektivni hodnoceni. kazdopadne se mi jeste nepodarilo utahat je, coz je oproti tomu co tam bylo uspech. u prvniho Galanta sem mel Brembo ale jen nejaky levnejsi a ty sem dokazal unavit behem chvilky
Zdravím všechny.
Dnes jsem měřil kotouče na svém autě, mám průměr 275 mm. Sháním totiž nové a nevím jaké. Poraďte, doporučte něco kvalitnějšího. Nechci tam totiž dát něco co za chvilku zase odejde. Nemá někdo zkušenosti s brzdami Galfer nebo Zimmermann?
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Rafik

Vyplatí se děrované kotouče? já bych je bral hlavně z estetického hlediska na všechny čtyři kola :D A kdyžtak jaké nejlépe na galanta 93-97
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Já je mam, a dost silně přemejšlím, že je vyhodím z okna... Při brždění hučí, navíc když je hodně vody, tak mají tendenci na 1 sešlápnutí nebrzdit vůbec... :-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

tak to jsem nečekal... Kolik stály a co to je za značka?
« Poslední změna: 01.03.2009 - 20:58:17 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

12.000,- všechny i s deskama, značka je R1 rotors - používají je všichni v USA, co upravujou auta, asi jim tam mín prší...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Ouuu docela palba.... No kdybys je náhodou někdy prodával, asi máš zájemce :mellow: záleží na ceně samozřejmě...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Přední budu měnit určitě, ale nevím, jestli jsou vhodný na další resurface a použití... Sehnal sem si 2pístky brzdiče z 3000GT SL.... takže budu potřebovat vetší kotouček do flexy...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Myslíš že už jsou dost zbržděný?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Já je neměřil.... Ale nekopou do volantu...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Našel jsem na Ebayi novou sadu na všechna kola i s deskama za 205dollarů, tj. nějakých 4700,-Kč. Značka R1, takže asi to co máš ty, ne?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, já sem objednával s nějakym potahem, aby ty středy nekorodovaly a mam vzor na kotoučích 2x díry, 1xdrážka... Stály 300dolarů a doprava byla drahá jako svině..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!