GalantWeb

Štíty kotoučů

Host · 14 · 7618

guest149

  • Host
Ahojte, na technické jsem vyletěl (mimo jiné) se "silně zkorodovanými" štíty předních brzd. Netušíte, jestli na model 92-96 pasují štíty z 96-? Případně nedokážete někdo sehnat přiměřeně zachovalé na 92-96, optimálně v Brně a okolí nebo se zasláním poštou?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Pokud nemáš 2.5v6 tak pasujou mezi sériema bez problémů... ale jen přední.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline BlackJack

Jak jsou štíty přidělány k těhlici? Dají se odmontovat bez demontáže ostatních dílů?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Jak jsou štíty přidělány k těhlici? Dají se odmontovat bez demontáže ostatních dílů?
K těhlici jedním šroubem M6x 10 ale k brzdě slouží jako podložka - tudíž sundat brzdiče . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

musi sundat kotouc a trmen
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rafik

Dají se ty štíty koupit nové?? Dneska jsem si měnil kotouče a desky a úplně jsem se zhrozil jak jsou rezavé pohnité. To se mi nelíbí
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline m4rt4s

Jeden vyjde cca na 450Kc :)
2.0 Wagon Sportedition


Offline Rafik

A kde se to dá koupit? nikde na e-shopech jsem to neviděl
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pepe

A kde se to dá koupit? nikde na e-shopech jsem to neviděl

http://www.mychak-tym.cz/
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Presty

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 47
Zdravim, příští víkend plánuju vyměnit všechny destičky,kotouče a hlavně ty zadní zrezlí krycí plechy kotoučů.Jenže jediné co jsem našel na netu jsou přední ale zadní nikde nejsou.Tak mě napadlo jestli by dozadu pasovali ty zepředu? mám 2.0l r.v. 2000 ( http://www.mychak-tym.cz/index.php?p=p_61&iCategory=61&iPage=8 )


Offline Drak

přímo pasovat nebudou, jednak vzadu je třmen jinak umístněn a jinak velký, ale v nejhorším by se asi daly patřičně přiohnout a převrtat a dovařit na původní štíty. Zadní krycí plech na rozdíl od předního drží i třmen.


 
« Poslední změna: 10.08.2012 - 18:36:05 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Presty

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 47
Díky Draku, zkusim je tam napasovat, podle mě by to mohlo jít. Možná to bude trochu sra.í ale bude to lepší než ty kousky plechu co tam drží jen z dobrý vůle :)


Offline Howler

Zdravím,

omylem jsem koupil špatné štíty předních kotoučů z 2.4GDi (Kotouč 276mm) mělo by to pasovat i na 2.5 V6 (8G). Nejsou takřka vůbec prohnilé. Zrepasoval jsem je a mají stříbrnou barvu s odolnosti do 600"C. Cena 500,- foto dám odpo.


Offline Howler

zde je foto. omlouvam se za kvalitu
« Poslední změna: 08.03.2014 - 09:17:37 od Howler »