GalantWeb

zadní brzdy

Offline ondraseek

Kontroluj to a pokud se to nezlepší po týdnu jezdění , chtělo by to úhlovou brusku a smirkový kotouč na srovnání plochy .  Na té předchozí destičce - nabyla tam nějaká chybějící část , že to nedosedalo ?
jinak na předchozí desticce nic nebylo
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

To jsou icery což? Taky jsem je měl a taky mi udělali takový kolečko, po týdnu ježdění to bude pryč..
jo jsou to icery no doufam ze mas pravdu a ztrati se jako uz sem koukal ze pomalu to lesti ale pořád tam je rez ještě to chvíly bude trvat
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Berzelius

To ondraseek:Kterej čep(šroub) kam patří je označený na brzdiču u teho oka na tom oblouku a na hlavičce toho šroubu takovým paznakem.Nebo aspoň já to tak měl


Offline ondraseek

To ondraseek:Kterej čep(šroub) kam patří je označený na brzdiču u teho oka na tom oblouku a na hlavičce toho šroubu takovým paznakem.Nebo aspoň já to tak měl
fakt tak to netusim zda tam neco je ale chytri lidi me tu poradily
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Werewolf66

Jen takova lehci otazecka, od ceho se muzou zavzdusnit zadni brzdy? Odvzdusnovali jsme je dvakrat za dva roky a vzdycky se na zadku udela bublina. Spatny odvzdusnovak/gumicky/ neco jineho?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Správně dotáhlý přívod kapaliny, odvznušnovák (jenže to by ti asi ucházela kapalina takže by jsi to poznal.

No opravdu asi jen ty gumyčky. Je možné, že to těsnění je popraskané. To může mít za vinu zkorodovaná panenka pístku. Můj případ.
Takže jsem sehnal opravnou sadu od frenkit. Bez pístku jde sehnat lehce, pokud máš v pytli pístek jako já...tak sehnat ji je docela úkol. Asi až na desátém internetovém obchodě kde ji nabízely mi ji poskytli s týdením zpožděním a ke všemu sehnali jen jednu ze dvou :(

Zkus to rezebrat a uvidíš. Za to nic nedáš a aspoň uvidíš v jakém stavu máš třmen :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jen takova lehci otazecka, od ceho se muzou zavzdusnit zadni brzdy? Odvzdusnovali jsme je dvakrat za dva roky a vzdycky se na zadku udela bublina. Spatny odvzdusnovak/gumicky/ neco jineho?
Kdy jsi měnil kapalinu a zadní hadičky ???  Když auto podlezeš a prohlédneš spoje na brzdovém potrubí , podle úniku kapaliny zjistíš kde to uniká nebo saje luft .
« Poslední změna: 29.04.2015 - 10:53:45 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

trubky jsou v jednom kuse od predu az do zadu delany tak pred dvouma rokama, ale podivam se.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Třeba jste je jen špatně odzdušnili a teď se to ukazuje . pokud je někde mastný flek od kapaliny , dotáhnout spoj nebo vyměnit trubku .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

tak problem s brzdama se vyresil. Byli zatuhli ty vodici srouby, takze rozhejbano, namazano a uz zas brzdi :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Není nad pořádnou kontrolu. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
tak davam foto jak to vypadlo dnes jsem to znovu rozdelal dodal tam tu gumicku a slozil no rekl bych ze to uz prestu pllochu trochu brzdi je to na tom videt ale porad to tam zatim je asi bude trvat nez se ta rez sjede ne?

tak to sem měl stejnej prodlém po výměně brzdových destiček to brzdilo tak na pul ale puvodní desky měly nosný ocelový plech který sem předělal a najednou to brzdí krásně po celé ploše muselo to tahat k jedny straně po předělání těch ocel plechu  se to srovnalo