GalantWeb

Zbořenej Galant

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Já byl ted taky na evidenčce ,opět mi i kontroloval kola,pneu seděly dle TP, ale našli mi, že mám pouze! širší ráfky a už měli kecy, naštěstí jsem to ukecal-bylo to auto z německa.

já bych je posral do prdele s kolama..řekl bych jim,že mám v motoru výbrusové písty +1mm a taky mi nesedí objem dle TP..  a zeptal bych se ho co ted s tím  :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mě tvrděj, že oni zodpovídají i  za bezpečnost mého vozidla při provozu na komunikaci,tudíž provádějí i něco jako technickou,asi kdybych měl prasklý sklo, tak se nechytám vubec a to ,že to samé auto mělo už párkrát evidenčku uspěšně za sebou, je nezajímá!Asi mám kliku na ty přísnější pány.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
to je trošku divné,ale zkusím to zjistit podrobně u kolegy co dělá na STK. Protože oni si z nás můžou střílet


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nevim, bud jsem slepej a nevšimnu si, že mi opatrně ukazují kde maj prázdnou kapsu nebo se to fakt dost zpřísnilo.


Offline Misak

robbe, ty mluvis ciste o evidence? nebo jsi pritahl auto z nemecka a tudiz si na nem povinne delal evidencku a technickou? ja jen ze z tvych drivejsich prispevku to vidim na druhou variantu. a pak se samozrejme kontroluje vic nez jen VIN
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ne auto bylo už na papírech z bazaru z Chebu a já musel na evidenčku v Praze.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Cheb je střed světa.... :D :D :D :D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo celodenní výlet - tam přes Vary 170km a zpět přes  Stříbro 200km,ale byli o 20tácu levnější než jinde v republice.


Offline Phoenix

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Na STK maj keci kvuli vsemu :evil: a vymlouvaj se na bezpecnost a pritom podle me vetší a širší kola jsou mnohem bezpečnější, bo pak auto lepe sedí na silnici a to samí je s xenonama ze s nima je lépe viděť, pokud to neoslňuje a to se mi ještě nestalo že by na mě kvuli tomu blikaly :-D. Ale kecu maj někdy až moc kvuli tomu no  -_-


Offline fofrmenn

Zdar. Máš ještě toho Galanta ? Já jsem ho nedávno skutálel přes střechu takže je ok akorát podvozek,motor a kufr. Kdyby jsi ho prodával tak bych nepotřeboval motor protože mam 2,5litra
zatim čau.


Offline Chose

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Ještě máš toho mišáka? Potřeboval bych přední sklo a nějaké další drobnosti. Můžeš mne prozvonit na 777813137.


Offline Pepe

Doporučuji sklo nové , z ojetiny a bouračky bych čelní sklo nadával. Špatná investice . :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Navic EA0 a E5X maji jiny okna..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Mr. Knorr

Micinu muzes rozprodat na dily a pak ho nahlasit jako ukradenyho a nebudes platit vubec nic za likvidaci. Jen se musis ujistit ze ho nikdo neopravi a nebude s nim jezdit :-)
Galant 2.5i v6 24V 121Kw

Prague


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Na to je pan flexa a štítek z přepážky zlíkvidovat...:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline jackson

u nas staci cesne prehlasenie, ze auto uz neexistuje a uz aj ho odhlasia z evidencie.


Offline Tommy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 4
  • 2.5 V6 V24
Cau priatelu, mal by som zaujem ak auticko este mas, konkretne o predok.......


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jestli ho ještě máš, měl bych zájem o kapotu a zadní podsedák
Radouš